SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hyper Pump

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
Siema. Widzę, że temat nie był jeszcze poruszany więc napiszę pierwszy. Właśnie pare minut temu dowiedziałem się o nowym produkcie Burneika Sports Hyper Pump http://burneikasports.com/20-hyper-pump.html . Co o nim sądzicie? Jak ktoś testuje niech pisze tu swoje odczucia i opinie. Sam się może na niego skusze we wrześniu/październiku.

Pozdro
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 410 Wiek 4 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10367
Tu masz moj temat na temat tego supla, czytaj calosc i wnioski wyciagaj sam:)


https://www.sfd.pl/Przedtreningowka_co_sadzicie_o_jej_skladzie_-t882442.html

Zmieniony przez - luk81 w dniu 2012-08-29 21:22:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
dzięki ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
oczywiście cena z kosmosu ma wilczy apetyt nie na stejka tylko na ..... zilone banknoty tak
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
no z ceną to przesadzili ;/ zwłaszcza, że jak przeczytałem ten temat w linku to ma skład jak przed treningówki o połowę tańsze ; / no, ale przecież nie ma to jak płacić za firmę, znaczek itd itp ; )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16328
Ja wczoraj dostałem paczke 15 min temu to wypiłem narazie jedną miarke moja waga 102 kg i jak narazie czuje straszne mrowienie na twarzy jak po napalmie :) smak nie za bardzo watermelon ;/ 2 tyg temu jadłem stargeo 1 M.R to bede miał porównanie jak produkt działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
to gitara ; ) pisz o odczuciach, porównuj i powodzenia ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16328
Powiem tak Pompa Była dość konkretna , trening dłuższy o jakieś 3 serie na trenigu byłemo o 18.30 nie mogłem zasnać do 1.00 w nocy zejścia nie było z moich obserwacji jest na równo ze starym 1. M.R ale od np. mesomorpha starego jest zdecydowanie słabszy , nie wiem jak bedzie przy 2 miarkach bedzie :] daje mu 8/10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
To sproboj sobie plutonium :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2136
taki kozak jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zalezy dla kogo, mnie nie klepał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o pomoc do 666

Następny temat

Pytanie do 666

WHEY premium