SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hyper Pump

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
no tak tylko bez przesady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
a no może i tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napalm szajs ? Jak do tej pory to najwieksze pobudzenie i szczypanie po beta alaninie miałem własnie po nim a jakies tam malutkie doswiadczenie z przedtreningowkami mam ( hp, meso , nitro energ , saw...)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
dobra nie ma co się sprzeczać to nie temat o napalmie, na jednego działa na drugiego nie jak wszystko

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fakt, o hyper pumpie napisze gdzies za tydzień-2 bo mam próbkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
oo to czekamy na recenzję, bo tych jak na lekarstwo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
ok, czekam ale wroce jeszcze do tego co wyzej napisales czy stosowales stary meso? raczej nie bo jak dobrze pamietam po nim kopniecie bylo niesamowite nie dalo sie skupic(cos dla szalencow) ale zjazd po nim uhuhu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm , szczerze niewiem czy to było stare czy nowe , ale kopało niesamowicie a i owszem 30 minut po treningu przez 2 godziny siedziałem jakbym miał autyzm :D. A co do napalmu to chodziło mi o shot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
aa jesli o shoot to w miare ujdzie, mnie tam klepal jack3d, pompa,sila progres naprawde byl i 0 zjazdow fajne samopoczucie troszke wieszka potliwosc chociaz moze mi sie zdawalo bo bylo to gdzies w czerwcu/lipcu i chec do treningu mega :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Powiem tak bez reklamy :) mam gosci co jadli doslownie wszytkie suple przed treningowe po 2 nabierach UFFFFFfffff zapodaja ma maxa JACK chowa sie do domu :) Mezo tek samo , nie musicie mi wierzyc zapodajcie probke :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o pomoc do 666

Następny temat

Pytanie do 666

WHEY premium