SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hyper Pump

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 59938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
hahaha ale jajca sobie robią przesyłka 25 a co to porcelana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
sprawdz z tego co wiem chyba pomylka ale zobacz emialo byc total 15 zl ale moge sie mylic ( wiem ze jest podwojna) dam znac

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7409
tak za 25 jest:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
jutro zmienia na $15 ( poj**alo sie )

Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2012-10-05 01:57:00

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Z checia wzialbym hyper pumpa albo muscle testa prowadzac DT, :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3202
Gdyby ktoś nie zauważył to próbka Hyper Pump jest już z wysyłką za 15zł:
http://burneikasports.com/21-pct-monster.html

Zmieniony przez - chester-lp w dniu 2012-10-10 21:39:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadłem tą próbke , lekkie szczypanie na twarzy po beta alaninie ( takie w normie, nie przesadzone) , pobudzenie w miare , ale za to meeega koncentracja, naprawde dawno nie byłem tak skupiony na treningu,a no i jakoś zejścia raczej nie było , prawde mówiąc nie myslalem kompletnie o tym ale jak było to naprawde minimalne nie to co po meso :P


Zmieniony przez - warong w dniu 2012-10-11 22:06:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
warong
jadłem tą próbke , lekkie szczypanie na twarzy po beta alaninie ( takie w normie, nie przesadzone) , pobudzenie w miare , ale za to meeega koncentracja, naprawde dawno nie byłem tak skupiony na treningu,a no i jakoś zejścia raczej nie było , prawde mówiąc nie myslalem kompletnie o tym ale jak było to naprawde minimalne nie to co po meso :P


Zmieniony przez - warong w dniu 2012-10-11 22:06:39


Ok wyjasnie chlopaki cos
HP jest mocniejszy od Mezo ale po 2 MIARKACH . Pierwsze probki byly sypanie po 1 czyli jak gdyby polowa dawki. wiec zapewniam ze po 2 takich probkach wali konkretnie. Nie ma co chwalic bo to nie jest suplement dla mnie :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
heh dlaczego nie dla ciebie ;p?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co kto woli , mi wiekszego pobudzenia + szczypania które w wiekszym stopniu jest aż drażniące nie trzeba , po tej próbce te 2 rzeczy były wg mnie w sam raz, natomiast jak już pisałem ta koncentracja mile mnie zaskoczyła ;p , ogólnie napisze, że produkt jest dobry ale nie ma co sie oszukiwać - drogi ; )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o pomoc do 666

Następny temat

Pytanie do 666

WHEY premium