SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NABÓR DO TESTU SUPLEMENTOW BURNEIKA SPORTS !!!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 130647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Biały Szejk - większe zainteresowanie, niż losowanie lotto (50mln.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 80 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1071
Za zwłokę Gratisy się należą!!!! :D

"Lepiej dużym być idiotą, niż mądrym, ale ciotą.

Wzór na dupę: "http://www.wolframalpha.com/input/?i=(x^2+y^2-4y)^2=16(x^2+y^2) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
Zebys wiedzial...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5882
Skeba
*Biały Szejk - większe zainteresowanie, niż losowanie lotto (50mln.)
ahahahahahaha

"If you even dream of beating me you'd better wake up and apologize." Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
ani gratisów anis upli nie będzie

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3745
@biały szejk

Niektórym po prostu może coś wypaść, tak ? Różnie w życiu bywa. Nie przejmuj się - nikt Cię tutaj nie oszuka. A bynajmniej Michał z Robertem i spółką. Wielu moich znajomych miało okazję zamawiać coś (Optivita) i być w kontakcie z tymi osobami i dla nich akurat te kilka "stów" nie robi żadnej różnicy. Chłopacy chcą dowieść ,że ich suplementy działaja jak nalezy i na pewno sie wywiążą z tego co nam zaproponowali. Nie wiem po co SPAMować.

"cierpliwość łaskawa jest"

Pzdr!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3836
To chyba ty masz tyle lat co podano w nicku. I tak jak powiedziałeś nie każdy ma czas ja miałem wczoraj i nikt mi za niego nie zapłaci a kasa poszła... w dodatku jak coś sie robi w dany dzień i wie ze nie wypali to daje znac a nie pisze posty 3h wczesniej nie pisząc nic ze radio sie nie odbedzie;) a z tego co wiem Robert i Michał nie przepadają za lizusami;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
*Biały Szejk - ty z tą kasą na prawdę? Ja myślałem, że to żart...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3745
No zaskocze Cie i niestety nie mam tyle lat co w nicku wyrazilem tylko swoja subiektywna opinie na ten temat ,gdzie kazdy ma prawo. Ale jezeli chodzi o to - to nie jest zadna forma podlizywania sie (jak to nazwales). Napisalem bo sie spinasz a ktos po prostu moze nie miec czasu. Btw / kogo obchodzi to ,ze Ci kasa poszla ( to jakas forma - zalenia sie?). I tez myslalem,ze z tymi pieniedzmi to sobie zartujesz, ale jak widac nie - wiec zamiast siedziec i zbednie sie zalic to rob nadgodziny dzisiaj. Koncze ta dyskusje.

Pzdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10.11.12

Następny temat

Grzybica Układu Pokarmowego

WHEY premium