SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Most, mostek, a może wiadukt lub kładka?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55010
Noo ten szpagat to taka wisienka na torcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12193 Napisanych postów 22035 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627596
marta894
Paatik
Marta - to teraz pchaj rękami w podłogę i odklejaj tyłek od ściany.

Keb:)









Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-11-09 14:10:31



Taki mam plan :D
I ogólnie marzy mi się takie zdjęcie więc mam nadzieję że kiedyś mi się uda

Zmieniony przez - marta894 w dniu 2020-11-09 14:37:47


Marta - ja tak patrzę na tą fotę i patrzę - i dziwnie mi. Tzn. rozumiem dół zdjęcia - fajnie otwarta klatka, ręce ładnie wyprostowane, ułożenie głowy - wszystko si.
Dalej zaczyna się problem - przylepienie nóg i tyłka do ściany po to aby uzyskać to dziwne wygiecie tylko w lędźwiach jest dla mnie jakieś chore... Na pewno nie ma to nic wspólnego ze swobodnym staniem bo cięzar cięzkości jest na srodku doopy i niczym go nie zbalansujesz.
Taka chyba pozycja tylko żeby na insta wrzucić bez innych korzyści.
Ktoś coś wie i mnie oświeci??

Może się nie znam, wiec dzisiaj spróbuję i zobaczę gdzie to czuć - ale boje się że tylko w lędźwiach...
Co Cię "wzięło" w tej focie?


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2020-11-10 07:51:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12193 Napisanych postów 22035 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627596
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Paatik zakładaj lepiej temat na szpagat
robimy jakieś głosowanie kto zrobił najlepsze mostki? czy wszyscy się zgadzają, że Kebula?
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55010
Noo właśnie o cos takiego mi chodzilo tylko nie mogłam znaleźć idealnego zdjęcia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12193 Napisanych postów 22035 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627596
Ja Was bardzo sorry, ale między nami a Kebulą jest pół roku treningu.
Na wyróżnienie zasługuje Krychy noga, moja odwaga, systematyczność Cod, progres Marty i Pauli, super estetyczny mostek Nene.
Naganę za brak dotrwania do końca - Ghorta i Miss.
Kopa w tyłek za brak udziału - Julietta.
Wielkie nieobecne wyzwania - Tsu i Viki.

Tyle tytułem mojego autorskiego podsumowania jako założycielki tematu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
czyli wszystkie jesteśmy wygrane

to pora na szpagat

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Tak, jesteście niesamowite

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
Haha, dzieki Viki nam mocno kibicowala
No i wielkie gratki dla nas wszystkich, na pewno nam wyszlo na zdrowie. Czekam na szpagaty!

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607823
Ja mam nieobecność usprawiedliwioną
Fajne wyzwanie i przyjemnie się oglądało Wasz progres, dajecie nadzieję że jednak można coś w tej kwestii poprawić dzięki systematyczności

Ja planuję mostek robić, tylko jeszcze ręce muszę wzmocnić bo zupełnie nie mam siły. Mostek razem ze l-sit i skrętem to podstawa rozciągania wg książki Skazany na trening, dlatego te 3 elementy chciałabym opanować. Plus stanie na rękach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa nadzieja - dziennik ciążowy

Następny temat

Redukcja kobieta 27 lat

WHEY premium