SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moni88/Don''t give up

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10122

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Moni a na którą siłkę poszłaś? Bo te, co wybierałaś wcześniej zapowiadały się dobrze
U mnie nikt mi nie mieszał w technice, a to jest najgorsze na początku. Rób tak jak być powinno, czyli siadanie nisko. Kąt 90 stopni zabija kolana.

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
Poszłam na syrenkę. Jedynie co tam fajnego jest to full sprzęt.

"Kąt 90 stopni zabija kolana." - a mówili mi, że siadanie nisko zabija kolana.

Ania, co się stało z Twoim dziennikiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
moniu...bede kibicowac. ale masz motywację-az chce sie tu zagladać

u mnie na silce jest 3 insuktorow i kazdy mowi co innego
ludzie tzn mezczyzni tez gadaja co innego niz intrutkowrzy-i kogo tu sluchac????

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
a mówili mi, że siadanie nisko zabija kolana
Siadanie zbyt nisko też. Wystarczy kąt delikatnie poniżej 90* i sama zobacz jak się zachowują kolana przy 90, a jak przy zejściu niżej ja po sobie wiem, że chrupią strasznie, a kolana mam rozwalone. Pełne przysiady mogę spokojnie robić.

Dziennik skasowany, będzie nowy jak ogarnę mgr (to taka motywacja )

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Moni przysiady bez ciezaru tylko takie:



na poczatku widzisz jak powinno wygladac twoje 50 przysiadow w tej wytrzymce

Nie ulatwiaj sobie rob prawidlowo zawsze chociazby cio to mialo 2h zajac na tym polegaja te treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
o kurna jak Ci na poczatku filmiku zasuwaja :o
ja tak w GPP wlasnie staralam sie robic te przysiady jak w filmiku pokazuja, ale w zyciu by mi to tak szybko sie nie udalo.... NARAZIE OCZYWISCIE :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
bziubziuś trening czyni mistrza

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tylko pełne przysiady, byle bez odbijania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Przysiad ass to grass taki się robi najfajniej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

konkurs/filonka podsumowanie str69

Następny temat

gruszka85/rekompozycja

WHEY premium