SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moni88/Don''t give up

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10169

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
Wiem, zawsze chciałam być blondynką
P.S
przeszkodziłeś mi w edycji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Nie no Moni88 jesteś laska a do tego te niebieskie oczy i blond lokersy, o ustach nie wspomnę najss

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
Trening****

1. obwód x5 (na czas)
x50 przysiadów
x 50 skoków do klatki -> haha porażka, robiłam na zmianę
czas: chyba 11 minut.

2.4 min 30/30 (napisałam skakanki, a to był bieg w miejscu ); w ostatnim już nie było 30 , a 20.

po 5-10 minutowej przewie

3. burpeex40 czas 6;50;45

trening trwał około ; 22min. (nie licząc przerwy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
Asika. bo ja przed sesją zdjęciową byłam u kosmetyczki i u fryzjera !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Moni, że sie tak wetnę...progres jest na moje okoi pupka jakaś taka okrąglejsza,kształtniejszalaska z Ciebie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Monia, zostaniesz moją żoną ?:D Zakochałam się w Twoich pięknych blond puklach i tym uroczym uśmiechu :D
Rally też uważam, że pupcia się jakaś taka kształtniejsza zrobiła jak tak dlalej pojdzie to matki przełożone zrobią z nas takieeeeeeee laski :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3953
heheh, Tunrrida, jak chcesz mogę Tobie podać numer do mojej kosmetyczki i fryzjera !. Jak widzisz mam świetny balejaż .

P.S
dzięki dziewczyny, ale moim zdaniem to i tak duuuuuuużo pracy przede mną.

"żeby do czegoś dojść, TRZEBA ZAPYERDALAĆ "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 318 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2242
Dajesz!!! Marzę o takim fryzie! :D ostatnio walnęłam sobie rudy, ale jednak wroce do czekolady :D

Monia zapyyyerdaylaj i nie marudz!! :D Każda z nas musi cięzko tyrać, żeby cos osiągnąć! Do roboty babooooooooooo :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Moni moja kochana ale się już pięknie poredukowałaś trzymam kciuki i również dołączam dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

konkurs/filonka podsumowanie str69

Następny temat

gruszka85/rekompozycja

forma lato