SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fit do 40-stki... kosa1103 never give up

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 567
ANKIETA

****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: kosa1103
WIEK: 38
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: nie ma takiego numeru

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 96
WZROST: 168
OBWÓD RAMIENIA: 36
OBWÓD ŁYDKI: p - 46,5, l - 45,5
OBWÓD UDA: p - 71, l - 69
OBWÓD BIODER: 122
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 112
OBWÓD TALI jw talia w pepku
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 107

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING? Schudnac I byc szczesliwym, zdrowym czlowiekiem.

****STAN ZDROWIA*****************************************
Tu zaczynaja sie schody...
CHOROBY PRZEWLEKŁE: zylaki
PRZEBYTE KONTUZJE: przemieszczenie kolana ze stawu (zakaz wchodzenia po schodach i jazdy na rowerze pod gore...), zlamanie kosci w lewej stopie (operacja usuniecia, a potem operacja usuniecia szwow wewnetrznych z powodu nietolerancji)
WADY POSTAWY: asymetria barkow,
ALERGIE: na szwy wewnetrzne
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA:
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? nie
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? mam implant hormonalny pod skora (I to chyba nie jest dobre rozwiazanie, wydaje mi sie, ze ciezej chudne niz na anty)
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? nie

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: tak
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
duzo I nieodpowiednich: ZM, warzywno - owocowa, dukana, gacy (w zeszlym roku spadlo ok 20kg) ale po wakacjach I zimie wrocilo...

****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE? po lekturze forum staram sie jesc ,,czysto,, odwalilam cukier,
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ? jeszcze nie wiem

****SPRZĘT**********************************************
rower stacjonarny, rower terenowy, stepper skosny (nie bardzo moge), wrotki, hantle, sztangielki, skakanka boxerska.

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK/NIE jeszcze nie, ale jestem jak najbardziej ZA!!!

ZDJĘCIA
w pozycji neutralnej przodem, bokiem i tylem.


jeszcze nie mam...

witam, od jakiegs czasu podczytuje forum sfd I jestem w 100% pewna, ze jest to miejsce dla mnie, ze tutaj wkoncu (i forever) mi sie uda. Jestem pod ogromnym wrazeniem kilku przemian, oczywiscie zazdraszczam I niesmialo marze, ze i ja bede miala (licze z calego serca na wsparcie doswiadczonych kobitek:) takie wyniki.
Na poczatek (korzystajac juz z forum i porad) staram sie oczyscic miske. Zapotrzebo wanie ustalilam na 1800 kcal, BTW 147/76/139.
I tu mam ogromna prosbe o korekte. Dzieki z gory
Miska wczoraj:





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
myślę, że delfinka napisała bardzo dużo ważnych rzeczy i się z tym zgadzam. Weź do serca - a zobaczysz efekty.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 567
Zapomnialam o warzywach: pomidor, rzodkiewka, ogorek, paprika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Jesteś pod opieką fizjoterapeuty?
Stepper sobie daruj
Dobrą aktywnością są marsze o ile kolano Ci w tym nie przeszkadza.
Z hantlami zawsze można jakiś trening zrobić w domu.

Co do diety to obniżyłabym białko do 120g, a podniosła w to miejsce węglowodany. Tymbardziej, że 60 gramowa porcja odżywki to spora ilość prochu. Serek light to produkt przetworzony i możesz go sobie darować.
Staramy się, żeby każdy posiłek był zbilansowany, czyli zawierał białko, tłuszcze i węglowodany.

Wytrwałości i konsekwencji życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Przydałby się jakiś trening. Można zacząć bardzo spokojnie - ale coś warto zadziałać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez nightingal za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1441
...
Napisał(a)
Usunięty przez nightingal za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1441
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
adr_ad
Musisz pomału podnieść kaloryczność posiłków do ok. 2500kcal. Tłuszcze w stosunku 1-1-1 ok. 90-110g.



Zmieniony przez - adr_ad w dniu 2015-06-11 08:48:19


2500 kcal? Serio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
może lepiej tego nie czytać i nie brać pod uwagę

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 567
Witajcie, dzieki za odwiedziny i rady biore je wszystkie do serca
Na poczatek sprostowanie: (poniewaz moja wiedza jest zerowa, no moze znikoma) bialko mam jeszcze z zeszlego roku (po gacy - tam byly takie niedobory, ze obowiazkowo trzeba bylo potreningowo) i myslalam (naiwna), ze miarka to 30g a okazuje sie, ze tylko ok 14 wiec w sumie nie weszlo go az tyle. Bledy sa, i obiecuje je wyeliminowac najszybciej jak sie da.
Serki light (mozzarella) musze podojadac zapasy.... (forgive me pls )
Jesli chodzi o kalorycznosc posilkow to na podstawie przykladowych dziennikow ustalilam sobie 1800kcal, skoro dziewczyna przy wyjsciowych 116 kg miala na poczatku 1900kcal, to uwazam, ze moje 1800 jest ok.
musze tez dodac, ze moj tryb zycia nie jest zbyt aktywny (w tej chwili nie pracuje, sa dni kiedy w wiekszosci siedze... takia housewife ze mnie - sytuacja zmusza ), moze to mnie wytlumaczy... czy nie powinnam jesc mniej 1700/1600?
Nie rozumiem tez, dlaczego mam wliczac warzywa do ww skoro wszedzie pisza ze warzyw sie nie wlicza? Wiem o straczkowych, marchewce i ziemniakach...
Teraz micha z wczoraj: warzywa: salata, pomidor, ogorek, rzodkiewka



Jesli chodzi o ilosc bialek to chetnie ja zmniejsze... naprawde sie nie wyrabiam... a bez prochu to juz naprawde bedzie mi ciezko
Wczoraj zaliczylam rower stacjonarny 40 min przy pulsie 120/130. Odzywke wypilam po.
Jesli chodzi o wczorajsze samopoczucie REWELACJA... nie bylam glodna, zero ochoty na slodkie, ostatni posilem wmusilam... jakbym nie zjadla tez byloby ok. Nie podjadalam, wypilam sporo wody, kawe i zielona herbate.
ZDROWIE:
niestety nie jestem pod opieka zadnego lekarza, (poniewaz od kilku lat mieszkam w uk... tutaj jest inaczej - napewno gorzej z opieka zdrowotna ) poszlam z kolanem do pierwszego kontaktu, wyslala na przeswietlenie, wynik - wszystko ok i po sprawie. To nic, ze tlumacze: przy wchodzeniu po schodach chrupie mi az w karku, nie - wszystko jest ok. Niestety na prywatnych lekarzy w uk jeszcze dlugo (jesli w ogole) nie bedzie mnie stac, jedyne to co w pl, ale zwykle jestem za krotko, zeby to ruszyc. Cale zycie mialam bardzo silne nogi i pewnie dlatego jeszcze laze (przepraszam za brak polskich liter - czasem sama sie smieje z tego co pisze
ANTYKONCEPCJA HORMONALNA:
u mnie musi byc, ze wzgledu na endometrioze, ktora mialam po cesarce... i tez dwa lata cierpialam, zanim mnie wogole wyslali na jakies powazniejsze badania i laparoskopie, ktora miala byc tylko diagnostyczna, ale sie okazalo, ze mam zmiany chorobowe i odrazu je usuneli. W tym temacie konsultowalam sie z ginekolog w pl i potwierdzila koniecznosc przyjmowania anty... niestety...
Poza tym blizniaczki juz mam i anymore
Z libido jest roznie, ale w sumie ok. Lubie Asequrelle

To sie wypisalam...
Jeszcze raz dzieki, ze jestescie. walcze i wiem, ze jestem na dobrej drodze w najlepszym towarzystwie
dzis juz wpadl profesjonalny omlet na sniadanie. Bilans jutro.
Milego dnia


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Na cięcia kalorii pewnie przyjdzie jeszcze czas. Trzeba poczekać co się będzie działo.

Jak siedzisz w domu to pewnie czas na aktywność się znajdzie.

Sos pewnie do wyrzucenia jak sprawdzisz skład i się okaże mieszaniną cukru z tłuszczem z dodatkiem aromatów.

Jak będziesz w pl to warto fizjo odwiedzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 567
wiedzialam, ze dostane po ryju za ten sos ale sie nalezy... to walcie to naprawde byl ostatni shot... opakowanie juz w smieciach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

maja128k, dziennik i kilka pytań

Następny temat

Prośba o ocenę diety :) Przytycie 40kg ->45

WHEY premium