SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mikołaj Ludwin - naturalna siła 2017

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Cicho 170 centów robi swoje hehe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
U Bzyka jest tak, że czy to w realu czy na fotce, zawsze najpierw widzisz wyżyłowane łapsko, potem reszta

------------------------------------

09.12.2016 - giry

1. Prostowanie nóg siedząc 5s x 15-20p

2. Przysiad tylni 4s x 10-15p - do 120kg

3. Hack-przysiad 4s x 12p

4. Uginanie nóg leżąc 3s x 15p

5. Wypychanie nogi w tył 2s x 15p na nogę

+łydka
+20min aero

Komentarz do treningu

Dzisiaj trening bez mocy i motywacji. W dodatku dwugłowy uda mi się coś lekko naciągnał i zakuło w trakcie piątego ćwiczenia. Od razu wizje kolegów z działu miałem, więc postanowiłem skończyć trening ud zwłaszcza, że to jest roztrenowanie to nie będę żyłował na siłę, a śmiesznie by było nabrać kontuzji w okresie off

Trening niby na półgwizdka ale zajechałem się ostro.

Miska

1 posiłek: 200g twaróg chudy + 25g olej kokos + 50g banan
2 posiłek: 200g filet z indyka + 75g ryż "amerykański" (testowałem + 10g olej lniany
3 posiłek: 200g filet z indyka + 75g ryż "amerykański" + 10g olej lniany
4 posiłek: 200g filet z indyka + 75g ryż "amerykański" + 10g olej lniany
TRENING
5 posiłek: 200g twaróg chudy + 75g ryż "amerykański" + 10g olej lniany
6 posiłek 6 jaj + 5g smalec + whisky

No dziś wyskoczę na drina, więc pare kcal więcej będzie, ale mam nadzieję, że nie zahaczę o kebaba po drodze

i fotki miski.




Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
udowodnij nam ze nie zahaczysz o kebsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
slyszalem ze spozniony mikolaj byl u CIebie wczoraj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Marian - musisz mi wierzyć na słowo, ale nie było żadnego cheatowania w ten week no dobra może lekko, ale zaraz w rozpisce napisze o co chodzi

dziubsiy - oj tak chyba byłem grzeczny cały rok

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Weekend - wizyta u fizjoterapeuty

Tak jak wcześniej wspominałem byłem na wizycie u fizjo. Jak dla mnie rewelacja, bo problem z którym borykałem się od dwóch lat został w sposób znaczący zniwelowany tak myślę o około 50-60%. Znalazł źródło problemu - brak rozciągania oraz praca siedząca. Kazał mi się rozciągać po każdym treningu i "rollować"... z tym drugim może być problem, bo jestem w tym temacie totalnie zielony - więc jeśli ktoś miły zna jakieś kompetentne info na ten temat to proszę podlinkować Ogólnie sama wizyta do najprzyjemniejszych nie należy, kwiczałem z bólu na stole jak świnka ale warto i jeszcze ze 2-3 razy przejdę się żeby ocenił czy to idzie w dobrym kierunku. Wiadomo problem dwuletni za jedną wizytą raczej ciężko całkowicie wyelminować. No i druga sprawa to wymaga też pracy z mojej strony.

waga na czczo - 94,3kg, więc znowu 400g w dół. Wiem, że nie uwierzycie, ale weekend był dość czysty pod kątem miski jedynie alko wjechało oraz fit-brownie... no i od Mikołajka dostałem 450g masła orzechowe, ale poszło na dwa dni, więc też tłuszcze mogłem nieco przekroczyć ale jeśli ktoś wiedział jak wcześniej folgowałem to wie, że to jest nic

Od dziś zgodnie ze wskazówkami kolegów z działu modyfikuję dietę. Będzie to low-carb, narazie chcę pozostawić dni z nieco wyższymi węglami, bo wiem, że dobrze na nie reaguje, a forma poszła nawet nieco do przodu co cieszy. Białko poszło w dół na rzecz tłuszczy. Posiłek o jeden mniej.

Miska

kcal: 3200 (dziennik potreningu)
High-carb: b200/t110/w300
Low-carb: b200/t200/w150

2dni low -> 1 dzien high -> 2 dni low -> 1 dzien high.

To i tak ograniczy ilosc weglowodanow w diecie, bo beda jedynie 2-3dni high-carb w tygodniu. Wiadomo jakiś tam cheat tez napewno wpadnie ale jak na mnie to i tak mało węgli. Mam nadzieje, ze apetyt nieco będzie ograniczony.

Zaplanowana miska na dziś (low-carb):

1 posiłek: 50g whey pudding + 50g olej kokosowy + jabłko/marchewka
2 posiłek: 200g filet z indyka + 50g ryż + 15g smalec+ 15g olej lniany
3 posiłek: 200g filet z indyka + 50g ryż + 15g smalec+ 15g olej lniany
4 posiłek: 200g filet z indyka + 50g ryż + 15g smalec + 15g olej lniany
5 posiłek: 5 jaj + 25g smalec

nieco więcej nasyconych tłuszczy. Wiadomo to tylko schemat, na pewno wprowadzę tłuste mięcho jako trzon diety bo się tutaj idealnie wpasuje.

Na foteczkach przepyszne fit-brownie, które nie zalewa tylko pompuje glikogen do mięśni i rosną po tym karabiny no i dzisiejszy whey-pudding aha i kanapeczki jeszcze takie zrobiłem na weekend, ale wszystko wliczone w makro







1

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
Kanapeczki wyglądają smakowicie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21594 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
prz1993
Jakie smakowicie?! Tyle glutenu?!



Ostatnio poznałem jedną dziewczyną, która pół roku trenuje dopiero. Jej chłopak jest na dietetyce, a Ona sama porobiła już nie wiadomo ile kursów. Trochę załamała mnie rozmowa z Nią. Zaczęło się od tego, że się przeraziła, że jem 6 razy dziennie i czy nie szkoda mi trzustki. Zacząłem się śmiać, okazało się, że nie żartowała... Potem oczywiście wyszło, że nie je glutenu, bo dziurawi jelita, laktoza to największe g**** i masła orzechowego nie ruszy (chociaż uwielbia), bo kwas fitynowy...

Się wkurzyłem i wysłałem Jej zdjęcie naleśnikow z mąki pszennej nadzianych twarogiem i posmarowanych masłem orzechowym! Na bank Jej ślinka ciekła, ale przecież to zło...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Mikołaj ja na siłce mam roll masażery więc fajna opcja, to pewno nie to samo co manulane rollowanie, ale tez daje.

Znam ból jak jest u fizjio, jak z noga chodziłem to niby sie leży ale z bolu nie idzie wytrzymać....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21594 Napisanych postów 30815 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870804
BzykuDG
prz1993
Jakie smakowicie?! Tyle glutenu?!



Ostatnio poznałem jedną dziewczyną, która pół roku trenuje dopiero. Jej chłopak jest na dietetyce, a Ona sama porobiła już nie wiadomo ile kursów. Trochę załamała mnie rozmowa z Nią. Zaczęło się od tego, że się przeraziła, że jem 6 razy dziennie i czy nie szkoda mi trzustki. Zacząłem się śmiać, okazało się, że nie żartowała... Potem oczywiście wyszło, że nie je glutenu, bo dziurawi jelita, laktoza to największe g**** i masła orzechowego nie ruszy (chociaż uwielbia), bo kwas fitynowy...

Się wkurzyłem i wysłałem Jej zdjęcie naleśnikow z mąki pszennej nadzianych twarogiem i posmarowanych masłem orzechowym! Na bank Jej ślinka ciekła, ale przecież to zło...


Masakra Ale niestety co raz więcej takich ciemnych osób...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - plan, dieta, suplementacja

Następny temat

Progresja w treningu PUSH PULL hipertrofia + FBW A B sila

WHEY premium