SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba i siła w jeden dzień

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwiczyłem dziś tak:
uginanie ramion ze sztangą (rzeźbowo)
naprzemienne unoszenie hantli (siłowo)
kolano modlitwy (siłowo)

Czy takie łączenie ćwiczenia rzeźbowego z siłowymi jest dobre czy złe. Odpowiedź uzasadnij :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi sie ze to zalezy głownie od diety czy chcemy osiaganc mase czy rzeźbe i raczej nie mozliwe jest
ronienie masy i rzeźby naraz.

siwawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe)))

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakby takie cos wkręcało jednocześnie mase siłe i rzeźbe to by tak wszyscy robili
a rzeźba to i tak zależy tylko od jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
1985, chciałeś powiedzieć "w większej części od jedzenia"???

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SZABA mi się wydaje że tylko od jedzenia (sam się o tym przekonalem, po sylwku 2 dni prawie nic nie jadlem, poźniej jeszcze zaniedbalem diete i spadlo 4 kg w tydzien) później jak sie zobaczylem w lustrze zrozumialem że to wszystko zalezy tylko od jedzenia (no chyba że ktoś ma sklonnosci do tycia to w takim przypadku zalezy jeszcze od ilosci ruchu)
a stosując "trening na rzeźbe" to można tą rzeźbe co sie juz ją ma "lepiej wyeksponować"
takie jest moje zdanie
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Jakby rzeźba zależała tylko od jedzenia, to nie byłoby treningów na rzeźbę, ani tematów na forum typu "Jaki trening na rzeźbe" albo coś w tym stylu! Faktem jest, że trzeba zastosować odpowiednią dietę aby rzeźbić i to od niej będzie w znacznej części zależeć całokształt naszej pracy!!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SZABA nie zrozumiałeś mojego ostatniego zdania
trening z dużą iloscią powt. , krótkimi odpoczynkami itp. itd powoduje że mięśnie wyglądają na bardziej ubite, zmienia się ich wygląd, trening taki wg mnie ma sens kiedy rzeźbe się już ma !
powiedz mi dlaczego jeśli ćwicze cały czas na mase i nagle straciłem 4kg to moja klata zrobila sie jak odrysowana ołówkiem, przód barków też za***iscie się oddziela od klaty, nie mówiąc o tricu, pierwszy raz widze swoje mięśnie brzucha
no qrde rzeźbe mam za***istą, a caly czas cwiczylem na mase
szkoda tylko że moje mięśnie są (narazie) takie małe )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Dobra, tak można dyskutować w nieskończoność!!! Faktem jest, że do rzeźbienia jest potrzebny ruch i dieta, która jest ważniejsza w wyżeźbieniu ciała, ale bez ruchu ta żeźba nie będzie taka, o jaką nam chodzi! Mięśnie nie będą "napompowane", staną się "płaskie". Chyba że o to właśnie komuś chodzi!

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no zgadzam sie, bez treningu nie będzie taka o jaką nam chodzi (ale BĘDZIE)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest to sposób dużo mało holistyczny jedna z zasad waidera z tego co wiem są cztery odmiany zależą od połączenia ćwiczeń i ilości powtórzeń np ćwiczysz łamaną 3x6siłowo 1x12 masa 1x20-25 rzeżba chodzi o ciężar daje to przećwiczenie wszystkich włókien mięśni

nic dodać nic ująć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SIŁOWNIA W DOMU Co kupić lepiej ATLASA czy Ławkę, sztangę już mam!!

Następny temat

Żygać mi się chce:((((

WHEY premium