SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mikołaj Ludwin - naturalna siła 2017

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
jak juz wyjdziesz z domu to powinieneś dojść na spokojnie i jeszcze odpocząć ..

Jak na offa to nie jest źle

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
MatiMlody - dzięki wielkie za opinie ! Nogi jako tako się trzymają to fakt, nawet obwodowo tam spadło może z 2-3 cm, ale to dobrze bo łatwiej mi się w spodnie wcisnąć Nie chcę jakoś bardzo się zalać żeby redukcja przed masówką nie trwała zbyt długo.. Ale z drugiej strony chcę odpocząć od ścisłej michy i ciężkiego treningu więc sobie folguję

Przemo - haha no tak, bo jestem z Wrocławia to wsiądę w tramwaj i jestem

Gienek - rozyebałeś

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj ładowałem pierwszy trening FBW co podesłałem Wam. Większa objętość przez co nieco ciężary musiałem obniżyć. Ogólnie daje w palnik pod kątem kondycji na off szybciej się męczę i dłużej regeneruję niestety. Aczkolwiek muszę sie pochwalić, że dziś kolejne kilka osób mnie pytało co leci i to nie tylko na siłowni obecnie ważę stabilnie 95,0kg na czczo, kiedy jestem na niskich węglach to czuję głód i waga mi leci w dół, więc to traktuję to jako mój zerowy bilans lub bardzo delikatny deficyt kcal (wiadomo woda też schodzi na niskich węglach) co oznacza, że metabolizm jako tako hula. Druga sprawa to badania tarczycy, wyszły w miarę ok, chociaż ft3 dość nisko, ale to było kilka tygodni temu, więc teraz pewnie jest lepiej

Plan jest taki żeby maksymalnie odpocząć, gdzieś mniej więcej do marca, potem 2-3 tyg niskich węgli, kolejno 6 tyg ścisłej redukcji przy użyciu spalaczy i może już odpalę bombowiec - kogo ja chcę oszukać.. na pewno odpalę . Potem MAASAAAA Muszę obadać tylko kiedy te święta wielkanocne są bo też tam dam do pieca



Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2017-01-11 18:35:29

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
16 kwietnia niedziela wielkanocna, weekedn pomiedzy ŚLąskiem a MP:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Idealnie - akurat skończę redu i wpyerdalam szamke !!

Forma - RIP ... wtedy myślałem, że jestem podlany, ale pewnie też tak macie gdy jesteście w formie co ?




Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2017-01-11 19:00:43

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Daj spokój.. Ja teraz redukuje , moja mowi ze juz jest gitara po co zbijac bez celu a ja patrze w lustro , patrze na forme tak z 2 tyg przed startem, patrze w lustro i widze świnie . Chory sport hehehe

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Oczywiście że tak ma chyba kazdy ;) ja napewno, a teraz jak patrzę na zdj z redu to tęskni się za tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 462 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12358
true story :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jak się op*****lam to mam wrażenie, że jest spoko, a jak się zepnę żeby coś poprawić formę to wtedy sobie uświadamiam jak ch**owo jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Jestem dzień po FBW i mam zakwasy praktycznie na każdej partii, więc to chyba nie jest trening dla mnie regeneracja dramat, nie wiem kto i po co wymyślił off myślałem żeby robić ten trening 4x week, ale to chyba nie ma sensu to po prostu zamiast 4 sesji siłówki dam jakieś aeroby czy gre w ping ponga czy coś

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
trening jest dobry, zainwestuj w lepsza regeneracje i bedzie ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - plan, dieta, suplementacja

Następny temat

Progresja w treningu PUSH PULL hipertrofia + FBW A B sila

WHEY premium