SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mathilda - Eksperyment str.37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45385

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
A ja się staram pilnować, by ludzie go przestrzegali. Z tym, że w przypadku, gdy go łamiesz nawet nieumyślnie, nie masz jakby nic 'do gadania'.

W każdym razie wiedz, że mamy (moderatorzy) całkowite prawo i obowiązek temperować pseudo-doradców. I muszę Cię raz kolejny rozczarować, gdyż ludzie moderujący tutaj mają wykształcenie wyższe z zakresu nauk medycznych/zywieniowych, bądź też kształcą się w tym kierunku, więc znów jakby jesteś na straconej pozycji, a nasze piętnowanie Twojej wiedzy w żaden sposób nie łamie regulaminu, gdyż całkiem po prostu - piszesz bzdury.

/pozdr
...
Napisał(a)
Usunięty przez 4nn za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nawiązując do Twojego podpisu kończę tą zabawę. Ja niczego nie muszę nikomu udowadniać, natomiast wszyscy, którzy czytają ten temat mają naoczny dowód, że jesteś typowym trolem i d.ebilem.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
znalazlam taki konkurs:
https://www.sfd.pl/KONKURS__Zamiana_Sylwetki-t720965.html
czy na podstawie tych zasad mam ulozyc diete?
moglby ktos rozwiac moje watpliwosci odnosnie platkow owsianych - w google pisza ze w diecie bezglutenowej sa zabronione... i ile tych owocow moge jesc? bez ograniczen? (w sensie, zeby ww sie zgadzaly, ale moge je miec w 3 posilkach dziennie?) probuje skompletowac diete stad tyle pytan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Mathilda, przepraszam Cię za ten nieporządek w Twoim temacie. Co do płatków to jeśli jesteś na bezglutenie to nie jedz ich.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
dzieki kieszko i nic nie szkodzi, to nie wasza wina, tacy ludzie... po prostu tez egzystuja :) sprobuje cos pokombinowac z jadlospisem :) moze dziweczyny cos doradza :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
ok, co ladies mysla o takim jadlospisie?
dodatkowo do tego beda warzywa w formie:
pomidorki koktailowe
ogorek zielony (ze skorka)
ogorki kiszone
brokuly
marchewka surowa
papryka czerwona i zielona




Zmieniony przez - mathilda w dniu 2011-12-18 17:27:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mathilda
ok juz pisze i prosze o ocene,
Zastosuje sie do wszelkich wskazan bez marudzenia.
To jest moje ostatnie podejscie do odchudzania i mam zamiar ten proces wreszcie zakonczyc.
wiec nabial out.
gluten out.
Probuje znalesc jakie produkty moge jesc, czyli z mojego obecnego jadlospisu mam wywalic platki owsiane, pieczywo - ok
ale szukajac zamiennikow, niewiele znalazlam, co na diecie byloby ok, wiec w ramach moze tylko potwierdzenia - ryz brazowy i basmatii, kasza jaglana, gryczana, ale co jeszcze? mam na mysli tutaj zdrowe produkty. owoce - moge jesc jedna porcje dziennie? czy wszystkie dozwolone, czy jakies jednak unikac? - moze jakis dziennik tutaj dziewczyny ktora podobnie sie odzywia?
i jeszcze wazna kwestia - slodzik - moze zostac czy wywalic?

no i jeszcze trening - czy taki jak mam moze zostac?
cwicze na zmiane A B taki jak napisalam co drugi dzien i zaraz po tym 40 min aero a w te dni co nie mam silowych robie crossfit 20min. i raz w tygodniu dojdzie basen. czy tak moze zostac?


tak ryz ok, ale oczywiście najlepiej pełnoziarnisty, zaprzyjaźnij sie z warzywami strączkowymi to bardzo dobre źródło ww, owoce możesz nie przekraczaj jednak 25g fruktozy dziennie, wszystkie dziewczyny z problemami z tarczyca odżywiają sie bez glutenu, i troche innych szczerze tak z pamiecie to ci teraz nei powiem, ale podglądaj Stevię, możesz używać teoretycznie, ale my propagujemy unikanie słodzików ze względu na szybsze odzwyczajenie sie od słodkiego smaku, co pomaga.
wpisuj swoj trening nie tyle trening wazny co sposób jego wykonania, wiesz nawet najtrudniejsze treningi mozna wykonać i WYKONAĆ, a róznica jest w efektach.
Poza tym w trakcie bbędziesz musiała troche pomaszerować ww no i protokół insulinowy i kortyzolowy zrobić, no ale to przyszłośc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
ok, dostosuje sie jak trzeba, tylko moze na wstepie zaznacze, ze z pewnymi produktami moge miec problem, bo mieszkam w Irlandii, ale mamy tu tez kilka polskich sklepow, wiec sa sporym ratunkiem :) ryz pelnoziarnisty? to nie jest to samo co brazowy? jak nie to poszukam. A straczkowe lubie, tylko nie bardzo wiem co mozna z nich przygotowac i jak? jakies sugestie? znalazlam tez, ze cos pisalas o plackach kukurydzianych - jak je zrobic? Co do owocow, to zaraz sobie sprawdze tabelke z zawartoscia fruktozy i dostosuje wszystko.
ktos mi kiedys powiedzial, ze nadmiar aerobow moze spowolnic odchudzanie - dlatego tez pytam, czy taki trening jak mam jest wystarczajacy, czy moze za bardzo jednak obciaza moj organizm. Beda codzienne wipiski i wlasne spostrzezenia, takze wszystko regularnie. Co do badan, to tez nie wiem, bo sluzba zdrowia jest tutaj zupelnie inna niz w Polsce i wszystko jest platne (chociaz obecnie ja mam wszystko darmowe) to jednak lekarze niechetnie robia jakiekolwiek badania bez wskazan, ale ten ktorego ja mam jeszcze jest mlody i w miare da sie go uglaskac. Poczatkiem kwietnia odstawiam tabletki antykoncepcyjne. Mialam powazne problemy z nimi bo na poczatku bralam je czysto antykoncepcyjnie, potem bylam na Dukanie i wszystko sie pomieszalo. Mialam miesiaczke raz w tygodniu. Doslownie co 7 dni krwawilam przez 3-4. mimo tabletek... nabawilam sie anemii, lekarz zmienil tabletki i teraz jest spokoj, ale krwawienie przychodzi praktycznie tego samego dnia kiedy robie przerwe 7 dniowa w tabletkach. tak jakby czekal tylko az nie dostanie dawki hormonow i juz poszcza wszystko...



dopiska:
w jutrzejszym jadlospisie zmiany beda tylko w sniadaniu - zamiast jablka bedzie grapefriut. Jade zaraz do sklepu rozejrzec sie za innymi produktami - groch, fasola i ryz pelnoziarnisty, reszta jest dostepna :)

Zmieniony przez - mathilda w dniu 2011-12-18 18:30:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
czesc mathilda, ja tez mieszkam w Irlandii i nie ma zadnego problemu z zadnymi produktami, no moze gryczanej, ogorkow i kapusty kiszonej to nie dostaniesz nigdzie indziej oprocz sklepu polskiego choc w tesco sa polskie polki zapewne jak wiesz z moich obserwacji to wrecz jest wiecej produktow organic niz w Polsce. ja czasem jak jade do ojczyzny to nie wiem co mam jesc i zywie sie glownie sledziami i makrela, ewentualnie jajcami, ktore mama kupi od babci na targu no i kapusta beczkowa... o tej to mi brakuje w IE, jedynie taka w sloikach tutaj maja ale to nie to samo..
powodzenia! fajny start
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wizjaa - zdrowa dieta&świetna figura

Następny temat

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

WHEY premium