SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mathilda - Eksperyment str.37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oba gotuj, troche soku z cytryny i starczy, teraz\ sie szybciej ugotuja tez niz normlanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1409 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28681
Generalnie czuje się dzisiaj do d.py. Chyba dopada mnie zwątpienie, że wcale nie idzie mi dobrze, że nie osiągnę tego co chcę...


choliwka, trza tu porządek zrobić Tobie żle idzie?? dopiero co zaczęłaś a już takie ciężary dźwigasz i to ma być źle?? idzie Ci ekstra, wystarczy popatrzeć tylko na tabelkę z pomiarami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
redcow
Generalnie czuje się dzisiaj do d.py. Chyba dopada mnie zwątpienie, że wcale nie idzie mi dobrze, że nie osiągnę tego co chcę...


choliwka, trza tu porządek zrobić Tobie żle idzie?? dopiero co zaczęłaś a już takie ciężary dźwigasz i to ma być źle?? idzie Ci ekstra, wystarczy popatrzeć tylko na tabelkę z pomiarami


Kochana, to chodzi o to, ze ja sie porównuje do innych... niektórym idzie lepiej i wtedy sie zastanawiam, dlaczego mi tak nie idzie i wtedy widzę, że ktoś np więcej ćwiczy i że może ja też powinnam... a przecież nie powinnam tego porównywać, bo każdy jest inny... ale spoko, dzisiaj juz ok...
Dzięki za wsparcie i kopa w tyłek :)

Dzisiaj troche zgrzeszyłam... ale tylko troche... zamiast oliwy z oliwek zjadłam orzechy nerkowca - jadłam pierwszy raz i nie mogłam przestać... chyba ze 20 g ich zjadłam... może 30. Zrobie za to jutro dosatkowo 4 serie pompek - ile wlezie. No i muszę zacząć uważać z marchewkami, bo bardzo często jem 2-3 marchewki nie wilczając ich do bilansu a dziś sprawdziłam i troche mnie zaskoczyła ilość w/w. Ograniczę się zatem do jednej dziennie, choć przyznam, że marchewka dla mnie to jak dla dziecka czekolada... :P

miska jutrzejsza:





Zmieniony przez - mathilda w dniu 2012-01-17 22:16:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Niunia, czilałt, zen, tejketizi W dupie miej ile wyciskają inni, ważne, żebyś dawała z siebie wszystko i się nie opyerdalała. Wiadomo, że szlag człowieka trafia, jak przychodzi taka Magda K ( ) i rozpyerdala forum swoją mocą, no ale co zrobić Każdy robi na miarę swoich możliwości

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weź, Ruda, każy ma swój Mount Everest, jak to Yosia kiedyś u mnie napisała. Mnie np. skręca z zawiści, jak zaglądam do Yagienki. Nawet się jeszcze nie odważyłam u niej napisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Magda, o to właśnie chodzi

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Wiem, wiem, mam wrzucić na luz, ale prawda jest taka, że mi w chvj zależy, i daję z siebie wszystko, obciążenia wybieram tak, żeby ostatnia seria była wypocona z zaciśniętymi zębami... ps. Ania, a Ty wiesz, że wysłałam Ci przed chwilą maila? Chyba swoją MOCĄ Cie tu ściągnęłam :P

Zmieniony przez - mathilda w dniu 2012-01-17 22:46:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
A to lecę sprawdzić

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mathilda, i z takim podejściem daleko zajdziesz, uwierz mi. Najważniejsze, to stale podnosić sobie poprzeczkę, więc do roboty!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Magda - własnie zobaczyłam Yagienke - kopara mi opadła... ale gdzie ja sie będę porównywać z dziewczyną, która ćwiczy już tyle lat, jak ja na poważnie zaczęłam ćwiczyć w październiku... ale zapamiętajcie mnie... jeszcze troche i też wrzucę 70 w przysiadzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wizjaa - zdrowa dieta&świetna figura

Następny temat

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

WHEY premium