SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mathilda - Eksperyment str.37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
10 Deadlift Sumo High Pull - 16kg (Kettle)
9 push up - (damskie)
8 swing - 12kg (Kettle)
7 sit up
6 burpee (damskie)

12 obwodów, czas 30:35 - troszkę gorzej niż za pierwszym razem, ale większy ciężar był przy swingu.

W ogóle to oblały mnie pod koniec zimne poty, ręce się trzęsły a nóżki uginały, ale przeszło i dałam rade.
W planach miałam że sobie potem zrobie jeszcze może troche aero, ale z 15 minut zajęło mi uspokojenie się i w ogóle słaba byłam, więc odpuściłam, ale myśle, że przy następnej wytrzymałościówce na początek zapodam ze 2-3 ćwiczenia siłowe i potem wypluję flaki.

Lada dzień powinnam dostac okres, ale przez te ostatnie zawirowania nie wiem czy czasem sie to jeszcze nie przesunie... zwłaszcza, że nie czuję się opuchnięta. Mój pierwszy okres bez tabletek... czekam na niego jak na gwiazdkę :P

Zmieniony przez - mathilda w dniu 2012-02-18 14:18:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
oj cięzko wycisnęłas 6x znaczy ze masz siłę i zwiększasz koniecznie, z wiosłem nie szyp si etak, to ćwiczenie energiczne tu pracuje całe cialo łacznie z nogami nie musisz aptekarsko dociagac do klatki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
aaaaa... to ja ciągnę przy wiosłowaniu i staram się przytrzymać 2 sekundy, ale jak mówisz, że energicznie, to zwiększę trochę i też jazda.
Jak ten martwy ciąg? wysłałam Ci filmiki na maila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
aaaa.. tak do poprawy będzie ale jejku.. znajde czas to ci opisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
buuuu... znowu coś robię źle

na szczęście jestem reformowalna i wszystko jeszcze się dopracuje

zatem czekam - ile trzeba to poczekam

jutrzejsza miska zawiera krewetki - daje im ostatnia szanse, jaki mi nie wyjda to sie najem jajkami. czysta improwizacja.

A dziś wieczorem kłania się Gala Boksu - coś co lubię bardzo! oj bardzo...! sama zaczynam się zastanawiać nad jakims amatorskim tłuczeniem wora




Zmieniony przez - mathilda w dniu 2012-02-18 19:03:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mathilda jakie krewetki kupujesz? Juz ugotowane to wtedy na prawde tylko do podgrzania, jak surowe to jak juz stały sie rózowe to gotowe są, krewetek nei mozna długo gotowac ani smazyc bo twarde sie robią. A smaczne sa na masle wrzucasz surowe krewetki i posmazasz do tego wtedy czosnek ostra paryke i sól i lekko posmazasz, jezli śa to gotowane to pierw czosnek pozniej krewetki do podgrzania tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Na promocji miałam królewskie i już ugotowane - half price, więc sie skusiłam. Czytałam o nich troche i wiem, że wystarczy je wtedy nawet tylko wrzątkiem troszke potraktowac i będą dobre. Widziałam też królewskie surowe, takie szare ale troche droższe były ale jak już się promocja na tamte skończy i mi posmakują, to kupie tamte surowe.
Kiedyś kupiłam koktailowe, mało o krewetkach wiedziałam i je przesmażyłam (też były już gotowe, a robiłam je chyba 15 minut ), były twarde, gumowate i sie zraziłam. Teraz wyczytałam co dziewczyny proponują własnie na masełku z czosnkiem, ale że mój boyfriend wypatrzył, ze robią też na mleczku kokosowym, to tak sobie zażyczył i planuję przygotować sos na bazie mleka kokosowego z warzywami i pod koniec tylko wrzucę te krewetki na dosłownie mniej niż minute i powinno być ok. Na masełku też spróbuję (podzielę na dwie porcje i tamtą na masełku i pomoczę sobie w sosie. Już się cieszę na samą myśl :) Podobno smakuja jak kurczak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kurczak .....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Dzisiejszy tydzień znowu bez pomiarów. Wczoraj z ciekawości sprawdzałam talie i było 73,5 - czyli (-0.5) ale dziś już 76, brzuch wyszedł 2 cm więcej, ale biodra już za to mniej, dalej nie sprawdzałam - jestem wzdęta, gazy mi się wczoraj cały dzień zbierały, brzuch bolał i nie przeszło. Czuję się ciężka, mam problemy w toalecie, tym razem w drugą stronę(chcę ale nie mogę i boli), ale wciąż widzę krew. Nie wiem, może wciąż potrzebuję czasu - tzn mój organizm, żeby się zregenerować, a może mam faktycznie jakieś problemy jelitowe, o których wcześniej nie wiedziałam. Jem dużo warzyw, piję, może to nadmiar błonnika? Cały czas wspomagam sie probiotykami i dzisiaj wzięłam znowu verdin. Jak nie pomoże, to mam już przygotowane na wieczór ziołowe środki na przeczyszczenie.

mam nadzieje tylko, że mi to nie przeszkodzi w treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ale to moze być hormonalne, zobacz normlanie wiele kobiet w cyklu ma takie nurmery, przekwitające kobiety maja problemy ze wzdęciami, U ciebie moze to byc efekt odstawienia hormonów, przejdzie jak sie wszystko unormuje. Na razie pomagają sobie unikając wzdymających rzeczy.
Mathilda po co na przeczyszczenie, zrób sobei lewatywe szybciej i mniej boleśnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wizjaa - zdrowa dieta&świetna figura

Następny temat

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

WHEY premium