SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mathilda - Eksperyment str.37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Z brzuszka zleciało niesamowicie. Zwłaszcza jak stoisz bokiem to robi to ogromne wrażenie. I tam też pomiary to oddają. Ale w reszcie niby nieduże spadki, a całe ciało się zmienia aż miło Gratuluję

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607798
Mathilda zmiany sa, gratuluje :)
Co do brzucha to u Ciebie wyglada to naprawde dobrze :)
Ja jestem w podobnej sytuacji, z problemami jelitowymi mecze sie od dawna, nic nie pomaga :( Czekam cierpliwie i wierze, ze kiedys uda sie cos z tym brzuchem zrobic

Życie na emigracji wcale łatwe nie jest
Zgadzam sie z tym i doskonale Cie rozumiem
Trzymaj sie, bedzie dobrze, jeszcze wiele milych chwil przed Toba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
SUPER
Gratuluję z całego serca Odpocznij sobie troszkę, bo Ci się należy.

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Dzięki dziewczyny z całego serca.
Dziś równiez zrobilam sobie odpoczynek od siłowni i jutro mam nadzieję wrócić ze zdwojonymi siłami. Szykuję sie na to co mi Obli przygotowuje, a puki co zamówiłam sobie gumę do podciągania na drążku i na te moje jelitka silniejsze enzymy i probiotyki (mam nadzieje, że dojda pod koniec tygodnia). Miska mi się dzisiaj rozwaliła też przez orzechy*(wpadły dodatkowo ze 2 garści), ale już spinam pośladki i walczymy dalej :)
Miska na jutro:





Zmieniony przez - mathilda w dniu 2012-03-11 18:26:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam wrażenie, że spadki z góry Ci bardzo wyrównały sylwetkę Żadna nie chce żeby jej cycki znikały, ale u Ciebie, to mam wrażenie z pleców ładnie zeszło i baaardzo Ci to poprawiło proporcje. Gratulacje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Dzięki - ja się tam akurat ze spadków z cycków bardzo cieszę i jak spadnie jeszcze nawet do 90 to płakać nie będę. Akurat od zawsze miałam kompleksy z powodu cycków i się garbiłam, żeby je ukryć, noszę rozmiar F a chciałabym duże D (nad czym moj boyfriend mocno ubolewa )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1080 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8675
Mathilda! Rewelacja gratuluje swietnych rezultatów i życzę kolejnych sukcesów! Kibicuje!

http://www.sfd.pl/parę_pytań_odnośnie_melmankowej_redukcji_:_-t832708.html - moja redukcja - I pods. str. 25 / II pods. str. 62 / III pods. str. 98

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
dzień treningowy B

martwy ciag 5/5/5/5/2+4 -40/50/60/70/80 - zmiejszyłam do tych 80 żeby pilnować techniki, ale głupia zapomniałam pasków i mi sztanga się wyślizgiwała w ostatniej serii, poprawiałam uchwyt - stąd ilośc powtórzeń 2+4

wyciskanie zolnierskie 5/5/5/5/2 - 22,5/25/27,5/30/32,5 - zmieniłam system na 5x5 ale te pierwsze 2 serie to chyba będę robiła z mniejszym obciążeniem - progres ciężaru

wykroki ze sztanga 10/8/6/6 - 42,5/45/47,5/50 - progres powtórzeń i nastepnym razem zwiększam ciężar, chociaż tutaj kolana już dają się pięknie we znaki.

wyciskanie sztangi na ławeczce skośnej 5/5/5/5/4 - 25/27,5/30/32,5/35 - progres powtórzeń

wyciskanie francuskie 12/10/8 - 20/22,5/25 - progres powtórzeń

+ 4 interwały systemem 60/60 - nogi mnie nieziemsko przy tym bolą... +15 min aero

Po tych dwóch dniach odpoczynku od siłowni dużo lepiej mi sie dzisiaj ćwiczyło, ale mam problem z "chęciami", jak już mam iśc na tą silownie, to potwornie mi sie nie chce (taka jakas wypompowana z sił jestem), ale jak już jestem i poćwiczę, to czuję się dużo lepiej i mam zdecydowanie więcej energii. Biorę od kilku dni żeń-szeń i czekam na ten przypływ energii co się ma pojawić po około 2 tygodniach. Myslałam o jakimś pobudzaczu, ale przy obecnych moich problemach nie wiem czy byłoby to rozsądne.

Miska na jutro:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
A Ty nie wskakujesz na regene? Wiesz, bilans 0 i leżenie plackiem przez tydzień

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10356
Obli cos kiedys mówiła, że nie musze, ale jej nie ma więc kontynuuję co mam ;) Poza tym chyba jednak dobrze się czuję obecnie (w sensie, że nie jestem tak bardzo zmęczona) i skoro daje radę ćwiczyc, to chyba jest ok. Nie wiem też czy sobie wczesnie nie narzuciłam za dużo, bo jednak mam ten trening dość konkretny i robię 3 dni siłowe po których robię 2 dni interwały + aeroby a jeden dzień same aeroby i do tego 2 dni wytrzymałościówka, z tym że w jednym dniu jest dłuższa, a druga krótsza i w tej krótszej mam jeszcze 3 ćwiczenia siłowe, więc defacto ćwiczę dość intensywnie 5 dni w tygodniu, a chyba wystarczyly by 4 dni. Zobaczę co mi Szefowa powie jak wróci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wizjaa - zdrowa dieta&świetna figura

Następny temat

aisha/no gdzie te mięśnie?/pods.str.38

WHEY premium