SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Tomczuk - powiększamy obwody

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Hehehe, moja mama mówi "w końcu wygladasz jak człowiek, a nie jak chory"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja mam to samo, każdy jak mnie widzi to mówi: W końcu karp a nie skóra opinająca czaszkę
Ale się zdziwią, zacząłem odwadnianie konkretne już, znów mi skóra opina czaszkę po woli :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ale Cię Maniek nabilo nieziemsko,nayebany jak stodoła sianem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Robię masę
Do dziś opuchlizna nie schodzi WTF? Mycie zębów to koszmar, barki bolą, bicek jak po uginaniu przedramion ze sztangą i to co najmniej 60 kilową Ale podoba mi się ten stan, respekt na dzielni jak bluza opina się na mnie jak koszulka termoaktywna

Luki dawaj wpiski ze swoim żarciem, bo codziennie podpatruję i wzroruję się trochę na Twojej misce,m ale tyle co Ty jesz to ja bym przez 2 dni wciągał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja od lukiego podpatrzyłem tosty i będę się zajadał czasem na śniadanie

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
Fajne foto Maniek, wreszcie jakieś luźne i rodzinne Tylko pogratulować tych Twoich Fitnessek, a poza tym to wyglądasz nawet na kompletnym luzie kapitalnie. Pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
ja teraz częściowo muszę zluzować niestety z treningami na 3-4 tyg.bo wczoraj zawodach próbowałem wciągnąć 390 i zerwałem częściowo najszerszy,szczęście w nieszczęściu,że przyczep został cały,no ale nie ma czasu do stracenia i przez ten czas popracuje ostro nad swoimi chudymi przeszczepami których nie można nazwać nogamino ale jak patrzę na to jak Ty poprawiłeś nogi przez ostatni rok to i może dla mnie jest na to jakaś nadzieja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34745
luki widziałem wszystkie twoje boje i normalnie jestes nadczłowiekiem!!! Najwiekszy zawodnik na zawodach.Robiłeś OGROMNE wrażenie.

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
luki to szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
Siadasz dużo to ta Twoja gira powinna być masywna, ja połowę tego co Ty siadam ale wk***iłem się i atakowałem giry z każdej strony aby coś tam urosło. Priorytetów dalej nie zmieniam, dalej nogi w pierwszej kolejności. Za rok chce wyjść na scenę i usłyszeć "wow, ale progres" - to będzie dla mnie nagroda.

19.05.14. NOGI

Pierwszy dzień tygodnia zarezerwowany jest pod ciężki trening nóg, nie klata, nie biceps, a nogi. Na siłowni nie ma w tym czasie nikogo kto robiłby kulasy, wszystko wolne.

NOGI:

- wyprosty 2x rozgrzewkowa, 70/80/90/100kg - 12/12/10/8
- siady
60kg - 15r
100kg - 12r
140kg - 8r
180kg - 5r

- fronty małym ciężarem 4 serie
- siady ze sztangą trzymaną z tyłu - stajemy jak do ciągu (sumo) sztange trzymamy za tyłkiem i robimy przysiady - piekne ćwiczenie na zewnętrzną część czworoglowych - 5 serii po max 10 ruchów
- przywodziciele na maszynie 4 serie 3/4 stosu po 12 ruchów

- zginanie siedząć 4 serie 3/4 stosu po 12 ruchow
- zginanie jednonóż stojąc 4 serie po 10 ruchów na każdą nogę

- wypychanie palcami, w dwóch ustawieniach stóp - łydki.

To ćwiczenie gdzie trzymamy sztangę z tyłu robiłem po raz pierwszy. Doradził mi je Muczakos. Pięknie wchodzi, boki nóg aż palą. Dodaję to ćwiczenie na stałe do mojego zestawu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
to ćwiczenie o którym mówisz to chyba hack-siady przy użyciu sztangi, ale jeśli źle mówię to niech ktoś mnie poprawi

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening, jakieś sugestie?

Następny temat

Oderint Dum Metuant DT-MATmajster

WHEY premium