SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy trening, jakieś sugestie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 591 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17957
Otóż moja sprawa wyglada tak że trenje 4x w tyg takim typowym SPLITEm już od dłuższego czasu.. i zastanawiam się nad czymś nowym, jestem obecnie na redukcji robie czasami wstawki takie a'la crossfit po treningu siłowym i zastanawiam się nad czymś nowym żeby może dorzucić jakiś bodziec fajny. No i tutaj moje pytanie, jaki trening? Zależy mi na tym żeby był on stosunkowo krótki ale dość tkai konkretny bo redukcja to redukcja!
Jeśli nie podałem jakiś ważnych info, proszę mnie upomnieć!

Zmiany:
112kg - 85kg
85kg - 98kg
98kg -

'To staje sie coraz łatwiejsze..'

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Chcesz zmienic caly trening (zmiana splitu na X) czy tylko dodac cos do obecnego treningu? To nie wynika jasno z Twojej wypowiedzi, chociaz wydaje sie ze zgodny z prawda jest drugi czlon powyzszej alternatywy.

Sprecyzuj wiec pytanie, rozpisz obecny trening, wypelnij ankiete (przynajmniej najwazniejsze punkty), powiedz tez - ile trwa redukcja, jak efekty, czy notujesz w dalszym stopniu postepy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1556 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35243
No troszkę niezrozumiale sformułowałeś pytanie, ale jeśli ćwiczysz splitem, to nie zmieniaj dużo, rozkład partii zostaw jak było, jedno ćwiczenia siłowe na każdą, a reszta bardziej pompująca, do tego krótse przerwy, aby intensywność była większa i w jakimś stopniu wpłynęła na wydolność organizmu, co na redukcji wypadało by poprawić :D
Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znudzony standard splitem, stawiam na trening WIELOSTAWOWY - push/pull - pomóżcie?

Następny temat

Mariusz Tomczuk - powiększamy obwody

WHEY premium