SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Tomczuk - powiększamy obwody

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No faktycznie sporawo białka. A fatu skąd tyle? Wklej no michę, chciałem zobaczyć jak jesz

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Proszę bardzo.

Carbo i 40 wheya to po siłowym. W posiłku numer 2 mieszczą się 4 posiłki. warzyw nie wliczałem i jabłka itp.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No i wszystko jasne. Z lnianego tyle fatu. Lniany to mój ulubiony olej, naprawiłem sobie nim lipidy na masie pięknie. Wszystko było w idealnych proporcjach.
Masło orzechowe też mi zasmakowało, będzie na stałe w diecie. Dzięki!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Spróbuj sobie szejka na wieczór kazeinowego z maslem orzechowym Ponoć w USA na siłowniach jest teraz taka moda, że robią tam szejki z dodatkiem masła orzechowego. Kazeinka jest super gesta + dość geste masło i wychodzi fajna papka na noc. Zapycha ładnie, glodu nie czuje do rana. A mało pomimo, że primavika to i tak wchodzi ładnie. Mam jeszcze 2 słoiki, skoncze to bede robił swoje maslo orzechowe z jakiejs mieszanki - nerkowca, migdały, laskowe, włoskie.

Tak jak Darek pisal, trzeba stawiać na fat
Kalorii i tak będzie wiecej niż w rozpisce bo chociażby wczoraj była wołowina a raczej burgery własnej roboty. Na gorze plaster sera, w sosie łyżka majonezu (sos wystarczył dla mnie na 2 sztuki, żonie i jeszcze został w domu, wiec cały ch... tego tłuszczu)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Kurcze, narobiłeś smaka tym burgerem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
Czy zgodnie z rozpiską pijesz po siłowym szejka i potem przed snem znowu białko z prochu i masło?Czy to tylko przykład posiłków bez kolejności?

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Masz 39lat i problemy z czytaniem? Napisał przecież, że carbo + whey po siłowym i w następnym poście wspomniał o tym, że pije kazeinę z masłem orzechowym przed snem.

Obejrzałeś obrazek i postanowiłeś się odezwać bez sensu?

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2014-05-16 15:14:26

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15138
Eeee wyluzuj bo ci żyłka pęknie:)

Grzesiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jestem bardzo wyluzowany Po prostu nie lubię ignorancji Człowiek się rozpisuje wcześniej żeby było wszystko czarno na białym a później takie pytania

Szanuj pracę innych i czytaj. Jak nie zrozumiałeś, przeczytaj raz jeszcze

Dziękuję i życzę miłego weekendu

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Po treningu leci carbo i białko, wracam do domu jem normalny zbilansowany posiłek, a przed samym snem piję sobie szejka kazeina + masełko. To nie jest sztywna rozpiska, zawsze coś tam się zmienia w ciągu dnia.

16.05.2014 PLECY

Siła powoli wraca, forma odziwo co raz lepsza WTF... Na szczeście nie zalewa mnie to żarcie, nie zalewa bo wyczyściłem miche. Wczoraj zabrałem córkę do Maka... był lekki kryzys ale nie zjadłem nic. Niby mogę, niby nie muszę aż tak się żyłować, a jednak coś w głowie zaskoczyło, ze już teraz muszę robić formę na przyszly rok, nie chce stracić żadnego dnia. Kulturystyka to sport dla cierpliwych a już chciałbym widzieć siebie jak bede wyglądał na scenie za rok

PLECY:

- podciąganie na drążku szeroko 3 serie po 10 ruchów
- ściąganie na hamerze 4 serie 80/100/120/140kg - 12/12/8/6 ruchów
- wiosłowanie na hamerze 4 serie - ciężaru nie pamiętam
- wiosło jednorącz na maszynie 4 serie 120kg po 10 ruchów z dopięciem
- przyciąganie drązka do brzucha - rozciąganie plecow 3 serie

Po siłowym wskoczyłem jeszcze na 20min aero. Powiem szczerze, że od razu jakoś lepiej się poczułem.
Póki są chęci po każdym silowym dam 20 minut na rozruszanie w średnim tempie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening, jakieś sugestie?

Następny temat

Oderint Dum Metuant DT-MATmajster

WHEY premium