SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Tomczuk - powiększamy obwody

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jest jeszcze taka wersja tego ćwiczenia. Też podobnie wchodzi w uda, ale przy dużym ciężarze warto coś pod przód stopy podłożyć dla lepszej stabilności.



BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Też fajne ćwiczenie. Ja dziś ostro zaczynam już czuć moje boki. Znaczy, że dobrze weszło :-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Jak wchodzi to i urośnie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Oj, żeby ze wszystkim tak było

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
20.05.14. KLATKA

Trening tak jak polecił mi Darek. Pierwszy raz zaczynałem od rozpiętek. Klatka i barki napompowane na maxa, o mały włos mięsnie piersiowe nie rozerwały mi skóry

Klatka:

- rozpiętki na skosie 16/18/20/20kg
- wyciskanie hantlami na płaskiej 28/42/42/28kg - tutaj bez szaleństw bo dawno nie robiłem i średnio lubię to ćwiczenie
- ściąganie linek na bramie 15/17,5/20/22,5kg na rękę
- wyciskanie na smithcie skos 100/100/120/120kg

Miały być aeroby, ale było zbyt późno i 0 energii po całym dniu więc odpuściłem tym razem.

Przed treningiem tak sie obżarłem że masakra. Znajomy podrzucił mi pomysł na placki ziemniaczane fit. Karpiu coś dla Ciebie Ty lubisz takie udziwnienia Robi sie jak normalne placki tyle że piecze się na PAM'ie. Ponad kilogram ziemniaków starte z cebulką, pieprzem i vegetą. Zjadłem sam większość do tego 250g kury i sałata świeża z jugurtem naturalnym.. Polecam szamkę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ja bym zrobił ze 2 takie duże, położył na to kure i zalał dobrze przyprawionym jogurtem. Wyjdzie Fit placek po zbójnicku

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Też o tym pomyslalem, ale baaaaardzo dawno nie jadłem zwykłych standardowych placków bo zawsze ilości oleju mnie odrzucała. Ale taki na ostro, po zbójnicku fit z wołowinką... mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No właśnie, taki sos z torby można by nawet wg mnie zagęścić mąką razową i też w bilans wliczyć. Co prawda na masie nie ma co świrować jeśli nie jemy tak codziennie ale na niedzielę to jest piękna sprawa i wszystko fit jak trzeba

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3380
Super pomysł z tymi plackami... Niby proste jak myślenie wyborcy PO, a tu proszę... Sam bym na to nie wpadł. Dzięki Tobie smak dzieciństwa wróci do mojej kuchni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Dokładnie mam podobne wspomnienia... jadlo się troche takich rarytasów za małolata
Wczoraj jak uslyszałem o tym że można zrobić placki bez fatu to też pomyślalem, niby banalne a nie wpadlem na to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening, jakieś sugestie?

Następny temat

Oderint Dum Metuant DT-MATmajster

WHEY premium