SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Tomczuk - powiększamy obwody

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
To babcie smarowano zasztrzykami, za bardzo nie rozumiem co miałeś na myśli.

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2014-06-29 11:25:51

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2014-06-29 11:26:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
No chyba wiem chlopcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126154
http://www.doz.pl/leki/p1526-Solcoseryl_zel_masc

To tak, żebyście nie zaczęli się szarpać u Mańka w temacie

Vitamina, myślę, że taki zwrot do Dariusza nie był zbyt trafny i grzeczny, tym bardziej, że on nie napisał nic offensywnego do ciebie. Jako starszy, poproszę jednak o nie robienia z forum areny udowadniania sobie wyższości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
jest tez w zastrzykach i bardzo dobrze działa tak jak pisze Dariusz.12 zastrzyków domieśniowych czesto załatwia sprawe takich małych kontuzji

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Niestety zostaje tylko wizyta u lekarza. Trening pleców i bicepsa odpada póki co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
2 tygodnie bez treningu tych partii tragedii nie zrobią,tylko na dobre Ci wyjdzie,ja teraz po naderwaniu najszerszego przez miesiąc pleców nawet nie ruszyłem i wcale nie zauważyłem jakiś spadków tej partii więc bez obaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
I tak zrobię luki!

Póki co w poniedziałek poleciały nogi schematem lukiego - siady wąsko do 180kg max na 10ruchow i duuużo serii.
Później wejścia na podest z ciężarem w obu rękach, dobitka na suwnicy. Później jeszcze moje ulubione ćwiczenie - przywodziciele na maszynie. Szczerze to chyba w tym miejscu najszybciej widać progres na nodze. Nigdy tego nie robiłem i mięsień z tygonia na tydzien robi się co raz widoczniejszy i większy.
Dwugłowe to 2 ćwiczenia po 4 serie - zginanie siedząc i stojąc jednonóż. Oczywiście łydka na suwnicy - wypychanie palcami w dwoch ustawieniach stóp.

Wczoraj przy klacie i wyciskaniu hantli znowu ręką ostro bolała. Zrobiłem 2 serie na skosie i kaplica.
Jako pierwsze ćwiczenie zrobilem płaską:
60 x 2 po 12 r.
80 - 10r
100 - 10r
120 - 8r
140 - 7r
160 - 1 sam a drugi z pomocą - niestety reka nie trzyma sie dobrze i nie ma co walczyć z takimi ciężarami.

Po płaskiej rozpiętki na skosie 4 serie, te 2 nieszczęsne serie wyciskania hantli i po hantlach dwa hamery. Na koniec jeszcze brzuch i do bazy.

Ktoś wyżej pytał mnie o miskę jak mniej wiecej teraz wyglada.

Rano standard to szejk z 40g białka i 150g płatków + kieliszek oliwy.
Później mięsko z ryżem/płatkami ryżowymi i oliwa, kolejny to ser biały z ryżem jakies owoce, jogurt itp. Po pracy wcinam zazwyczaj ziemniaki z mięsem, lecę na trening i po treningu np wczoraj poleciała domowa pita z warzywami fetą i kurką. Na noc czasami jak dam radę to jeszcze wrzucam kazeinę z masłem orzechowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
A czy przypadkiem przy ciągach, wiosłowaniu itp. ćwiczeniach nie otwiera Ci się czasem dłoń - nawet na chwilę? To częsty winowajca takich urazów.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Do takich ćwiczeń używam pasków więc nie ma opcji że od tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening, jakieś sugestie?

Następny temat

Oderint Dum Metuant DT-MATmajster

WHEY premium