SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poranny trening - obwody. do oceny i porady :)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
Czesc,

Mam 28 lat, cwicze z mniejszymi lub wiekszymi przerwami ok 12 lat - silownia, capoeira, akrobatyka i wspinaczka.
Okolo 3 miesiecy temu wrocilem na silownie po okolo rocznej przerwie spowodowanej kontuzja reki i po wstepnym rozruchu wskoczylem na miesieczny trening masowy, Moja obecna sytuacja wyglada w ten sposob, ze wstaje ok 5 rano, na 6 ide na silownie a pozniej do pracy, nie mam wiec wiele czasu i zalezy mi na szybkim (ale skutecznym) trneingu.

Przez ostatni miesiac cwiczylem w nastepujacy sposob - 4-5 razy w tygodniu 2 obowody po 4 cwiczenia (np. 2 cwiczenia na klatke, 2 na biceps/ 2 na barki, 2 na triceps etc.). Kazdy obwod robilem 4 razy - 4 cwiczenia jedno po drugim, minuta przerwy, jedziemy od nowa. Przerwa pomiedzy jednym a drugim obwodem ok 2 minuty, jedno cwiczenie na wolnym ciezarze, kolejne na maszynie, 12 - 15 powtorzen i tak w kolko. Caly trening zajmuje mi okolo 30-40 minut, zawsze na koniec dokladam rowniez brzuch - ok 15 minut, 3 cwiczenia, przerwy miedzy seriami 30 sek. Chyba troszeczke namotalem w tym opisie, ale mam nadzieje, ze dacie rade :)

Po miesiacu zauwazylem spora poprawe definicji i nieco mniejsza dynamicznej sily, ale formula treningu chyba sie wyczerpuje (mimo cwiczenia do granicy wytzymalosci na drugi dzien nie mam zakwasow), prosilbym wiec o rade - co ewentualnie zmodyfikowac w tym treningu lub czym go zastapic? Najwazniejsze jest to, zeby dalo sie go zrobic o 6 rano ;) i aby nie zajmował więcej niż godzinę (wlaczajac brzuch). Bede bardzo wdzieczny za wszelkie porady, linki, krytyke :) dzieki i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wypełnij ankietę;

https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

jak długo ćwczysz/łeś na siłowni [nie licząć sportów ktore wymieniłeś] ?

do jakich doszedłeś wyników?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody kulturystyczne

Następny temat

NOGI - Błagam o odpowiedź

WHEY premium