SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin_Olb - nowe str 59,61

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6258
miazged ;d

-_-v

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3928
Omg, kozacko wygladasz, uda to po prostu kosmos, zreszta triceps i przedramie tez, zdecydowanie najlepiej sie prezentujesz na tym forum, moze nie najestetyczniejsza sylwetka, ale z pewnoscia robiaca najwieksze wrazenie. Ile masz w udzie?:D Strzelam ze cos kolo 75-80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
zle strzelasz Nogi wygladaja na wielkie pomimo tego ze z wymiarow nie sa powalajace. W udzie na fotce kolo 70 ale sa powycinane czego moze nie widac na fotce. Ktos pytal o inne wymiary wiec lydka 43 cm , przedramie 41 kat prosty i lapa 46 wiec jak widac wymiary nie sa kosmiczne. Robie teraz duzo aerobow wiec polecialo troche z nog , lydek i ogolnie z sylwetki ale jestem zadowolony. Wymiary napewno beda sie teraz zmieniac bo zaczynam budowac od pon mase. Pozdawiam

ps. 80 w udzie na takiej definicji jak ja i przy takim wzroscie to maja moze profi bb ale nie taki leszcz jak ja

Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2007-10-19 12:53:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 178 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3928
No z tym 80 to rzeczywiscie moze przesadzilem, skoro Coleman ma 84, ale to z emocji :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
brak słów , powalasz stary maxymalnie , niema sie nawet zbytnio do czego dopieprzyc , ale nogi masz ehhhh masakryczne ja mam takie kosci chude ze nawet jak bym nie wiem ile czego wdupił to tyle miencha nie miało by sie naczym trzymać . Nic trzymam kciuki i życze powodzenia w dalszych postępach po wciepuj niebawem jakieś nowe foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
no bez kitu hehe, nie ma sie do cczego przyczepic rewelacyjnie całosc sie prezentuje

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5424
mistrzowska sylwetka, niesamowite osiągnięcie, każda partia miażdży, podziwiam, dawaj więcej fot, może w pozach...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
MIAZGA!!! Takich Ud to ja sie nigdy nie dorobie
Pozdro

Powerlifting>>My life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2909
Marcin i ja obejrzalem fotki.napisze co o tym mysle,moze sie przyda :) czworglowy juz robi wrazenie naprawde fajne, uda jak ta lala (jak sie wrzery poglebia na rzezbie i utrzymasz jako taki wymiar to fiu fiu).do gory pasuja. dwuglowego nie widzialem(moze zdiecie przeoczylem), ale wiem ze u 9 na 10 trenujacych do poprawy..natomiast martwi tutaj troche lydka (ja mam tez ten problem), 2-3 centy dodatkowe to bylby luksus(mi nigdy sie nie udalo jej poprawic , caly czas chodzilem wkur...ny Jesli chodzi o gore no to; lapka dojrzala(juz pisalem w temacie"przedramie"), klata pelna gruba itd,(jest co rzezbic, barki ok.,plecy... jeszcze nie widzialem fotki twoich(interesowaloby mnie bicepsy tylem)? ale ostrzegam ze tutaj trzeba sie naprawde napocic zeby sobie zjednac moja przychylnosc:)jak beda gotowe daj znaka i pusc fote:)pozdrawiam i dobra robota.mam nadzieje ze zdopingowalem jeszcze bardziej twoj zapal do treningow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Dzieki BISMARK !! Widac ze znasz sie na rzeczy i sam prezentujesz rewelacyjna sylwetke!!Jesli chodzi o moje lydki to mogly by byc lepsze ale naprawde wraz z udami trenuje je od niedawna i widze znaczna poprawe od tego czasu wiec jest nadzieja na te 2/3 cm !! Fotke plecow znajdziesz na 24 stronie a jesli bede mial fotki bicepsu tylem to dam znac Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocen oodzi..

Następny temat

To ja

WHEY premium