SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin_Olb - nowe str 59,61

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11262
jeszcze nic nigdy nie mowielem na twoj temat bo ogolnie malo sie udzielam wiecej czytam i ogladam ale swietnie wygladasz naprawde i jak bede mial mozliwosc dania soga to go dostaniesz jesli ma to dla CIebie jakiekolwiek znaczenie

"Błądzić jest żeczą ludzką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
a mozesz dac powoli sobie zbieram te sogi Tez uwazam ze swietnie wygladasz i soga juz odemnie dostales jakis czas temu Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11262
wiem i nie zapomnialem
take care

"Błądzić jest żeczą ludzką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
200 ełro, to mało jak na Niemcy, tak mi sie zdaje. ja w Polsce średnio wydaje jakies 3 stówki jak raz podliczyłem a 28 dni diety na mase.

2nasser1, może dasz link do sowich fotek, też chętnie obejże Twoje.

pozdro/!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
euro a nie elro To co mam w siebie ladowac na chama zarcie ?? Tyle mi jest potrzebne i nie musze wiecej kasy udawac.Jesli bede musial to dam 500€ na jedzenie. 200€ to jest 800 zl wiec jesli ty udajesz okolo 300 zl a jedzenie kosztuje tyle samo co w polsce tzn ze jem prawie 3 razy lepiej od Ciebie Ale masz racje na tutejsze zarobki to nie jest duzo. Pozdrawiam

Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2006-07-17 22:57:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
ełro, specjalnie napisałem na śmiechu.

3x lepiej, nie wiem, ale pewnie 3x więcej.

ja np na diecie jem:
200 gram jaj na śniadanie (iczone bez skorupek) w 3 klenych posiłkach po 150 grama piersi z kurczaka i wypijam Egg protein 30 gram na noc i to styka, plus białka rośłinne któe też trzeba w diecie uwzględnić i wychodzi mi 2,5 grama białka na kg MC i to mi styka teraz kiedy nei jestem jeszcze na koksie, potrzebuje 11 kilogramów piersi i 112 jajek . (a wymeiniłęm źródła białak bo to jest najdroższe, reszta to pikuś). płątki owsiane kupisz w Lidlu za złotówke pól kilo. ryż 1 zł za 4 woreczki stógramowe. kasza jećzmienna też 1 zł za 4 woreczki.
u nas można robić tanio mase....

pozdro!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9191
Ładny klocek.SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakiś ty duuuży.....SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
chce byc wiekszy By wypadalo jakies fotki dac niedlugo Poodbijalem troche sogow. Jeszcze raz wielkie dzieki za wypowiedzi. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Marcin daj już na looz wyglądasz jak szafa 4 drzwiowa Wielkie bary to jest to !

wuder

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocen oodzi..

Następny temat

To ja

WHEY premium