SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin_Olb - nowe str 59,61

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2909
czesc Marcin. Z tego co przeczytalem to polkneles bakcyla na inna dziedzine sportu. choc nie jestem zwolennikiem Twojego nowego sportu i zostaje niezmiennie na silce, zycze satysfakcji z trenowania i sukcesow :) co do redukcji wagi to wklejaj zdiecia co jakis czas, pewnie bedzie na co popatrzec :) Tym bardziej ze Ja tez jestem wlasnie po redukcji wagi ze 110 na 89kg i teraz pokibicuje troche Tobie.pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35898
Sylwetka zaje****a, SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Dzieki BISMARK !! Juz zanim zaczalem trenowac na silowni trenowalem boks i zawsze mnie ciaglo do SW tylko potem nie mialem juz odwagi i bylo do mnie nie do pomyslenia zebym zamienil silownie na cos innego . Wtedy liczyla sie tylko sylwetka ale teraz jestem juz w jakims stopniu zadowolony ze swojego wygladu wiec moge wrocic do SW. Oczywiscie nie rezygnuje z planu startu w zawodach kulturystycznych tylko odkladam je na potem Ciekawy jestem jak to teraz u Ciebie wyglada !! Moze dawales gdzies fotki ??Jesli tak to prosil bym o link Dzieki i napewno bede dawal od czasu do czasu jakies foto.Pozdrawiam

Zmieniony przez - Marcin_Olb w dniu 2008-01-17 15:14:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2909


Hej Marcin. Fotki nigdzie nie dawalem po mojej redukcji. Ale jezeli pozwolisz, a mysle ze chyba tak :) wkleje sie u Ciebie, bo dla Ciebie. Redukcja robiona inaczej niz zwykle, bez silowni prawie :) codziennie rower(udo przez to minus 7cm :) i codziennie napinanie na sucho (trening izometryczny), raz w tyg. troszeczke silka ale tylko pompa mala. Dziennie tylko 2 posilki, sniadanie normalne i obiad normalny bez cudowania.to nie na zawody tylko dla mnie robione. okres redukcji 3m-ce.waga poczatkowa 110kg-koncowa 89kg.Zdjecie robione na zimno o poranku Pozdrawiam i czekam na Twoja redukcje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2909
Jeszcze uzupelnienie; Forma czysto wakacyjna (u mnie jest lato), prosze nie patrzec po wzgledem zawodnika kulturysty poniewaz w tej redukcji nie chodzilo o to. chodzilo mi o estetyke i sylwetke mila dla oka.mysle ze sie udalo :) jw pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Super sylwetka BISMARK Swietne nogi ,plecy i wogole calosc b.dobra. Widac ze znasz sie na rzeczy!! Daje cos taki trening izometryczny?? Mozesz krotko opisac jak to robiles ?? Jak dlugo , serie , czas napiecia itd ?? Z gory dzieki

Ogolnie widac ze masz gena. Jak ja bym jadl tylko 2 posilki dziennie to pewnie polecial bym po calosci z miesnia. Ja narazie robie 4/5 razy rowerek na czczo po 40 min , 3 treningi silowe w tyg konczone 35 min rowerka. Do tego 4 razy w tyg po 1,5 godziny Shootboxing i rozciaganie. Dieta prawie jak zawsze czyli 6 posilkow dziennie tylko ,ze nie jem zadnych slodyczy , fast foodow itd przez caly miesiac oprocz jednego dnia w miesiacu w ktorym pozwole sobie na wszystko. Mam nadzieje ze na koncu bedzie wygladalo to tak kozacko jak u Ciebie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2909
ODP. dla Marcina. Szczeze mowic to tego gena tez nie mam, przez te 2 posilki dziennie nie utrzymalem odpowiednie masy miesniowej. Widoczny brak jest wypuklosci a wymiary polecialy znacznie. Ale plan byl; plazowy wyglad plus odpoczynek dla stawow,ukladu trawienia,watroby i ogolne oczyszczenie organizmu. Co do tr.izometrycznego to stosowalem go juz kiedys gdy bylem zawodnikiem ale do tego zawsze robilem silke. Tutaj silki prawie nie robilem(raz w tyg lekko) tylko stosowalem codzienne napinanie miesni. Kilka sekund napiete, kilka sekund przerwy itd. kazdy miesien.pozniej wszystkie na raz jak w pozach obowiazkowych. ok. 30-40 min dziennie. Bardzo to meczace. Do tego jazda na rowerze w trasie ok. 2 godz. dziennie. Brak silki i lekkie niedozywienie widac w okolicach barkow i obwodu bicepsa. Natomiast codzienna jazda na rowerze zjadla totalnie zjadla lydki (chociaz nigdy i tak nie mialem Koniec koncem jestem zadowolony i tak. Biorac pod uwage moj sedziwy jak na ten sport wiek :)pozdrawiam i czekam na Twoje dzielo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
bismark jak mozesz daj zdjecie luzem ;> bez napinania niczego;> jestem ciekaw jak to ise prezentuje, bo na focie jest za***iscie sog ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2909
do rexmix. nie mam zdiec luzem, zazwyczaj robie napiete.poza tym nie bede zasmiecal strony Marcina. i tak mnie ugoscil :). pozdro i dzieki za uwage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1880 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9783
1, zrob,prosze:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocen oodzi..

Następny temat

To ja

WHEY premium