SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin_Olb - nowe str 59,61

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 960
moze moje slowa na tym forum sa malo znaczene bo jestem nowy ale dla mnie jestes the best bym chcial wygladac jak TY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 435
Marcin_Olb- mam nadzieje ze to Olb to skrot od olbrzym hehe a tak po za tym obserwuje Cie tu juz od czerwca i lookam sobie co robisz, bardzo duzo pracy i hektolitry potu wylales zeby tak wygladac jak dla mnie to motywujesz mnie do cwiczen i stales sie moim idolem pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow SOG jak wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 435
Marcin_Olb- mam nadzieje ze to Olb to skrot od olbrzym hehe a tak po za tym obserwuje Cie tu juz od czerwca i lookam sobie co robisz, bardzo duzo pracy i hektolitry potu wylales zeby tak wygladac jak dla mnie to motywujesz mnie do cwiczen i stales sie moim idolem pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow SOG jak wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 435
Sorki za spam ale cos sie nie chcialo pokazac i wyslalem jeszcze raz pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3144
Juz chłopakowi tak nie cukrujcie robi swoje zna się na rzeczy do tego jest milusi i fajniusi ;)

Ide zjeśc ryż...

Dążenie do doskonałości...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Jakich ja tu sie rzeczy dowiaduje Dzieki za slowa uznania ale naprawde nie trzeba bylo Dzis uslyszalem na silce ze chudy jestem i jak bym zbil caly fett to by mi za duzo nie zostalo To od kumpla z mojego postu z "kumple z silki" tego z ta krowa na rece Bede sie musial wziasc do roboty bo narazie to sie opie...am rowno ale trzeba bylo sie troche zregenerowac zeby od polowy listopada zaczac znowu OSTRO. Mysle ze znowu nie jednego tu zaskocze Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
wypas. sog leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7493
jest zaj..... no poprostu wypas! też kiedys chce tak wyglądac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
wygladasz za***iscie i nic innego nie komentuje mimo ze sie prosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10395
Siemka Marcin!A na czym tak będziesz atakował?Jestem ciekaw bo sam zamiezam za jakiś tam czas wkońcu ostro ruszyć do przodu a wypadłem już z obiegu .HE HE HE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocen oodzi..

Następny temat

To ja

WHEY premium