SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin_Olb - nowe str 59,61

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
Czesc Byku dawno Cie tu nie widzialem!! Moja forma to porazka Mialem 2 miesiace pauzy z roznych powodow ale glownie z powodu kregoslupa. Po przerwie tez trenowalem w kratke. Ostatni caly tydzien znowu siedzialem w domu. do polowy marca bedzie trwal remat u mnie w domu wiec napewno tez nie dam z siebie 100%. Aktualnie jade na kre-alkalyn ale jak wszystko sie uspokoi to bede myslal o czyms mocniejszym A u Ciebie jak z forma ?? Miales cos mocniejszego zarzucic Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 730 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19888
A Ty coś jjesz synu? Strasznie chudo... Pamiętaj że dieta do podstawa... Najpierw rozćwicz się na maksa, potem niech ktoś na forum Ci ułoży splita, poćwicz i czekaj na przyrosty co Ci bozia da dopiero potem myśl o odżywkach! I wróć za rok!


żart oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 813
Hmm mam pytanie ze względu na twoją wiedze miales pewnie juz kiedys stycznosc z CLENBUTEROL.... pytanie brzmi czy warto stosowac? z góry dziekie za odp:)

PuMpInG IRoN GettINg RippEd:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6759
duzy chlop wyniki silowe tez niczego sobie dobra robota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10395
No siemka!Co u mnie?Tak jak planowałem buduje mase.Może nie idzie mi to do końca tak jak planowałem ale ogólnie na razie jest ok.Też teraz lece na na krealkalynie + xp.Co do czegoś mocniejszego to planuje po krea+xp.Jednak na dzień dzisiejszynie mam mamony więc bedzie ciężko a lecieć na pół gwizdka nie ma sensu.No cóż live is BRUTAL .A tobi życze szybkiego powrotu na podesty ze 100% zaangazowaniem wtedy na pewno bedzie masakrycznie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10395
Oczywiście chciałem napisać tam w pewnym miejscu że" mam mało mamony" ale właśnie jem 2śniadanie i chyba zjadłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Panie Marcinie a raczej po prostu Marcin bo chyba tak się wszyscy zwracają.
Jesteś ogromny! Super sylwetka. Naprawde niesamowite jak można tak wyglądać .

To podciąganie na jednej ręce to tak, że drugą trzymasz nadgarstka czy totalnie na jednej a druga ręka w kieszeni? Super sylwetka. Pozdrawiam

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
to takie podciaganie ze jedna reka w kieszeni Dla mnie jak trzymasz sie za nadgarstek to jak bys sie podciagal na 2. Mam 23 lata wiec niech mi ktos jeszcze sprobuje na pan mowic!! Dziekuje wszystkim za opinie ale jak juz kiedys pisalem to tylko tak na fotkach wychodzi Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7295
a tan na fotkach BYQ pan jestes i tyle !!!

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Przy takich wymiarach i wadze podciągąć się jedną ręką!
Marcin SZACUNEK AND "RISPEKT" .

Pozdrawiam

p.s. Co do podciągania tak, że trzymasz się nadgarstka to mam to samo zdanie . Niestety tylko tak się potrafie podciągać "niby na jednej ręce" .

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocen oodzi..

Następny temat

To ja

WHEY premium