SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin_Olb - nowe str 59,61

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj Byk jesteś SOGacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Sylwetka za***ista. Ale mnie za***iscie w****iaja d****e ktorzy pisza ze kochaja twoja sylwetke a jak by cos ci sie stalo, mialbys spadki to pisali by ze po co koksowales co teraz z tego masz ze wygladsz jak gowno (odpukac) juz bylo tak z jedna osoba z forum jak nie z kims jeszcze. Soga juz dalem przy ostatnich fotach.

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
no mam nadzieje ze nie przytrafi mi sie zaden nieszczesliwy wypadek i bede mogl nadal trenowac. Mysle ze jesli nie mogl bys wiecej trenowac z jakiegos powodu to miesien zrobiony na sucho i tak by po pewnym czasie zniknol. Jesli chodzi o przerwy w treningach to umnie spoko bo moge powiedziec ze 90% moich miesni zrobilem na sucho wiec i pamiec miesniowa jest umnie b.dobra. Co do kolesi co pisza ze kochaja moje miesnie to pewnie mialo byc do zartow wiec nie przejmuj sie tak

Wuder chyba jak szafka kolo mojego luzka Jeszcze troche potrenuje. Sogi odbijam Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388


tu kilka nowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388


troche zalalo mnie woda Ale zrobi sie jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388


jeszcze jedna !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
bez rewelacji ale nie bede czekal z fotkami do czasu az bedzie super bo to moze predko nie bedzie. Nie pytac znowu czemu plecy dwu kolorowe To od napinania !! H.j wie czemu tak wychodzi Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Jak dla mnie - jest git

Szkoda że przeciętny człowiek nie umie docenić ile wysiłku kosztuje wypracowanie takiej sylwetki (biorąc pod uwagę fakt że jak mówiłeś - 90% zrobiłeś na sucho). Ludzie na ulicy widzą w człowieku tylko zbira i koksa(nieważne czy się brało coś czy nie). Przynajmniej w supermarkecie nie masz problemów w tłoku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Podoba mnie sie oczywiscie sog ale juz chyba nie wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
plecki eleganckie dajesz dajesz nie przestajesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocen oodzi..

Następny temat

To ja

WHEY premium