SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marcin_Olb - nowe str 59,61

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 187281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4592
Zayebisty potwór jesteś generalnie Naprawde spox, duża masa ale nie kloc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11156
bardzo ladnie Marcin.Sog dla CIebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1656
Zajefajna sylwetka. Łap SoGacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623


nie powiedziałabym nic oryginalnego w Twoim wątku
więc może nic nie powiem



jest ZA***IŚCIE

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Jak idzie?
Czekam na jakiś update (info, foty).

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
Saib w takim razie ne jesteś sam

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Na Twoje też czekam!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3231 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18623
ee
będziesz musiał uzbroic się w cierpliwość dopóki zdecyduje sie je tutaj wrzucić


za to nie powiem,Twoją forme też w końcu wypadałoby obejrzeć!
bo przecież jest co oglądać..

LET'S PLAY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2749 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45388
SHALALa no wlasnie mogla bys zapodac jakas fote No ja generalnie robie sobie teraz pauze 10-cio dniowa i jutro znowu zaczynam. Czasem taka przerwa od treningu i diety dobrze robi. Nie robie jej chetnie ale zawsze po pauzie notuje ciekawe efekty(na plus). Jadlem to na co mialem ochote ale oczywiscie bialeczko na pewnym poziomie 3malem no i suplemetacja BCAA, Amino i glutamina byla wiec spadkow zadnych niema ale na pasie sie minimalnie odbilo . Teraz mam zamiar pojechac jeszcze 3 tyg na Thermalu potem tydzien pauzy no i wprowadzic moj nowy plan w zycie (Wileka Masa ) tylko tym razem nie wodno tluszczowa tylko miesniowa. Efekty napewno bede tutaj na biezaco relacionowal no i wklejal nowe foty. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
SHALALA: może będzie pod koniec roku heheh. Do czerwca redukcja, potem mam zamiar dorzucić parę czystych kg (mam nadzieję, że się uda - matka natura mnie nie lubi i jestem endomorfikiem, czemu może przeczy trochę mój obecny %bf, ale jednak, więc muszę bardzo uważac na to, co jem) i zobaczymy - może znowu będę się wycinał (aż dojdę do 80-85 kg przy 9-10% bf ).

Marcin_Olb: śledzę z ciekawością, bo też jestem na Thermal Pro. Mi przerwa od diety dobrze nie robi, niestety (widzę po świętach... choć trochę przesadziłem z ciastami - przyznaję się ). Czekam na jakieś fotki. Pozdr.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-04-22 18:34:32

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocen oodzi..

Następny temat

To ja

WHEY premium