SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa ;-) - fotki nowe str.3

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520


Witam!wrzucam kilka fotek z aktualnej formy.Rewelacji nie ma ale podam wymiary.Wiek:19.Biceps:43cm.Na płaskiej 155-160.waga:97kg. Przysiadów nie robie poniewaz miałem operacje na noge.Cwicze w domu na siłowni własnoróbce wrzuce jutro kilka fotek:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520


2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
aha zapomniałem zrobic fotke nóg ...ale pózniej wrzuce.pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7891
ladnie talia troche szeroka ale nie jest zle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2295
JAK ŻEŚ ZROBIŁ TE KAPTURY?!@%$@#

duży brzuchal :P jakbyś zrzucił trochę z brzuszka byłoby extra

pozdrawiam.

dobra baja nie jest zła.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
no nad brzuchem popracuje na wiosne ...:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 576 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8496
Ładna Masa
Jaki Staż??

Patrz komu Ufasz!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
non stop tylko w domu cwicze około 3lat.Ale sie i taak ciesze bo jak zaczynałem to było tak łapa 28cm i waga 50kg :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
ładnie jak na domowe warunki a masz soga

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 702 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5295
niezle, sam cwiecze w domu i wiem jak ciezko nabrac masy... jak zrobisz brzuch przed wakacjami to bedzie spoko sylwetka pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NA MASIE CZAS NA DEFINICIJE

Następny temat

3 lata str.4,5 nowe zdjecia

WHEY premium