SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Maciej Kazmierski Cf athelete dziennik treningowy

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 429
Witam

Pierwszy raz zaczynam temat na forum omawiające swoje treningi i mam nadzieje że będe w stanie podzielić się czymś co was zainteresuje i ew. wciągnie . Crossfit trenuije od ponad roku wcześniej były sporty drużynowe , sporty walki ale w crossficie znalazlem to co mi pasuje najbardziej czyli mocne treningi w ciągle zmiennych wariantach na dużej intensywności i widząc chociażby jak zmieniła sie moja sylwetka nie mówiąc o wzrocię siły i motoryki jestem przekonany że to bardzo dobra droga . Będę sie starał wrzucąc swój każdy plan treningowy i generalnie wrązenia :) oraz spostrzeżenia jego tyczące jak i również trochę teamtów o odżywioaniu jake stosuje plus suplementacja .

Pozdrawiam serdecznie !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 429
PO WCZORAJSZYM MOCNYM TRENINGU NAJPIERW TECHNICZNYM W RWANIACH I ĆWICZENIACH DO TEGO POMOCNICZYCH ZAKOŃCZONYCH MOCNYM AMRAP 10 MIN - 3.3/6.3/9.3/12.6/15.9/...SQUAT SNATCH 60 KG I BAR MUSCLE UP DZIŚ W PLANIE TROCHE LUŹNIEJSZY DZIEŃ Z NASTAWIENIEM NAD POPRAWĄ TECHNIKI ORAZ SIŁY PRZY POMPKACH PRZY SCIANIE ( HSPU )

WARMUP :

1.5 KM RUN

TABATA : PUSHUPS , AIR SQUAT , PUSH PRESS 20 KG , SWING 20 KG

STRENGHT :

HSPU 5 RUND + DEFICIT

5 X STRICTE + ME KIPPING

TO SAMO ROBIMY PRZEZ 5 RUND DOKLADAJAC CIEZARY POD REKOMA ZWIEKSZAJAC DEFICIT CO UTRUDNIA ZNACZNIE SILOWO . JA KONCZE NA 2X BUMPER 20 KG + EW. 10KG

40-50CM +-

3MIN REST

4 RUNDY / MINUTA PRZERWY POMIEDZY RUNDAMI

ROPE LEGLESS CLIMBS 2 X 3 M NA POWTÓRZENIE

RING PUSHUPS ME

5 MIN REST

EMOM 10 MIN - CO 2 MINUTE 10 HSPU

CO MINUTE 2 WEJSCIA NA LINE LEGLESS

PRZED TRENINGIEM DOBRA MOCNA CZARNA KAWA :) 30 G CARBO PLUS HI TEC +

W TRAKCIE 30 G CARBO PLUS + 30 G CREA MASS HI TEC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33175
powodzenia !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9814
Powodzonka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam

Dzisiejszy dzień treningowy zaczął się od lekkiego ale pożywnego śniadania - jajecznica z 3 jajek plus ogórki kiszone - uwielbiam !!!:) , 3 łyżki masła orzechowego plus wafle ryżowe i mleko 0.5%, po tym przed treningówka workout hi tec nutrition i odrobina carbo plus , w trakcie treningu dzis tylko woda po crestaeron bo na mnie działa jak zły po godzinie dorzuciłem porcje c-6 i lekka przkąskę .

Co do samego treningu - dziś trenowaliśmy z moim przyjacielem i mentorem Łukaszem Trzonkowskim - w/g mnie najwiekszym koniem w polskim CF :)

A sam trening wyglądał nastepująco :

rozgrzewka to zabawa ze skokami na rózne wysokości w sekfencji 4 skrzyń gdzie dwie z nich były wznoszone do maksymalnej osiągalnej , tu skończyliśmy na ok 130 cm .

Po tym przyszła pora na mała zabawę czyli znalezienie maxa w skoku na skrzynię - tu udało sie wskoczyć na 144 cm co jst chyba niezłym wynikiem jakna 172 cm .

Po zabawie trochę techniki stania na rękach .

1 właściwy trening to 3 rundy

5 przewrotów opony 320 kg

30 jumping lunges z piłka 10 kg

nogi wycięte :)

zaraz po tym 5 minut przerwy :

3 rundy

3 squat cleans 100 kg

10 burpees

5 min przerwy

spacer farmera 200 metrów 40 kg na ręke - unbroken !

mieliśmy zamiar jeszcze zrobic trochę wykroków ze sztangą ale zastąpiliśmy to kąpiela w zimnym jeziorze :)

link do treningu :

Pozdrawiam

Zobacz całość: http://www.K**.pl/maciej-kazmierski-cf-athelete-dziennik-treningowy-313882.html/#ixzz3ddCBwupI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 590 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 11157
Ogień :)

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 762 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9814
Konkretny trening na filmiku, jak i rewelacyjna fotka w wodzie :) Estetyczna, męska sylwetka - bomba :) :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
konkretny trening to i widac ze forma konkretna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witam

Wczorajszy dzień zaczęty od porannego cardio w postaci 5 km biegu .

wieczorem natomiast już konkretny ogień w one world gizycko :

rozgrzewka 1.6 km biegu

tabata na toes 2 bar

3 min rest

3 rundy :

- 20 pistols

- 20 jumping lunges

- 60 double unders

5 min rest

100 kb swing na czas

i gwiazda wieczoru czyli ''KALSU'' hero wod z piekła rodem :

100 thrusterów 61kg na czas co 1 minute 5 burpee

piękna sprawa wchodziło we wszystko co możliwe :)

Pzdr !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wczorjaszy trening :

na tapete podszedł benchamark crosffitowy '' SEVEN ''

7 RUND PO 7 POWTÓRZEŃ

- HSPU

- THRUSTER 61KG

- KTE

- DL 110 KG

- BURPEES

- SWING 32 KG

- PULLUPS

KILLER DOSŁWONIE ;)

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
dla mnie cf to nadal magia szczegolnie nazwy cwiczen i pewnie zawsze bedzie ... szanuje ludzi cwiczacych ta dyscypline i podziwiam ale napewno nigdy nie zmienie i nr 1 kulturystyka
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Slimferno - Coming Soon

Następny temat

Rozpuszczalność L-GLUTAMIN - HI TEC NUTRITION