SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małolata/kebula/ podsumowanie str.37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
obli, nie widać tego na filmiku, ale jestem odchylona o jakieś 30 stopni. jeszcze raz przepraszam za jakość, ale nie mam kompletnie warunków do nagrania tego ćwiczenia tak, jak trzeba

Zmieniony przez - kebula w dniu 2014-05-28 23:03:06

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Kebula, zawsze jest tak, e przy cieżarze się trochę technikę gubi. Niemniej przy niskich obciążeniach powinna być jeszcze ona w miarę zachowana

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
a, no to w takim razie wszystko ze mną ok

z racji wycieczki do Opola robię małe kombo treningów, także dziś DT i jutro też.

a tak poza tym, to w żakiety już zrobiły sie jakieś takie...ciaśniejsze. takie plusy cieszą

Dzien1. 
1. RDL 5x5 Rampa
25kg/35kg/45kg/55kg/65kgx2/65kgx1
2. ściąganie drążka górnego do klatki 4x6-8 progres/regres 
30kgx8/30kgx7/25kgx8/30kgx7
3. wiosło sztangielka w oparciu 4x6-8 regres 
20kgx7/20kgx7/ok.17kgx7/15.3kgx8
4. przysiad goblet 3x 10-12 
23.5kgx12/23.5kgx12/23.5kgx10
5. długie wykroki chodzone 3x 10-12 na nogę 
10kgx10/13.3kgx10/13.3kgx9+3


1. przy 45 kg czuję najlepiej. ale generalnie, dziś akurat fajnie mi szło.
2.ok
3.ok
4.zmiotło
5. Obli, dłuższych się już nie da , ale tu myk może być taki, że puszczam napięcie, to musze poćwiczyć kosztem I serii.


no i interwały 3x50/70, ale trening bez nich jest taką miazgą, że musiałam biec wolniej

SUPLE:: tran w tabletkach, napar z kopru włoskiego, olejek wiesiołka (1 łyżeczka), magnez, kombucha

WARZYWAbrukselka, zielona szparaogowa, sałata,
PŁYNY kawa, woda, zielona herbata
DIETA::





i mam nadzieję, że to już ostatni edit

Zmieniony przez - kebula w dniu 2014-05-29 20:30:01

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
i dziś to już ostatni dzień treningowego kombo
podejrzewam, że przez weekend nie uda mi się utrzymać rozkładu, ale będe walczyć

a mogę prosić o oficjalne pozwolenia na czita?

trening
Dzień 2. 
1. wyciskanie na płaskiej 5x5 rampa 
25kg/30kg/35kg/40kg/45kgx0.3/45kgx1
2. wyciskanie sztangielek skos 4x8-10 regres 
13,3kgx9/10.7kgx9/10.7kgx10/10.7kgx9/9kgx10
3. wyciskanie sztangielek siedząc 4x6-8 regres 
10.7kgx7/9kgx8//9kgx5/8kgx7
4. shoulder box 3x5 
3kgx5/2kgx5/2kgx5
5. obwód na brzuch 3x 20(30sek przerwy) allahy, brzuszki odwrotne, side plank

1.yyy...ja nie wiem skąd ten szalony przypływ sił. rąbnęłam się przy pierwszym nakładaniu ciężaru i zamiast 20 to załadowałam 25kg. chyba częśćiej się będę tak mylić
2.ok, ale nie szarpnęłabym się na wyższy ciężar
3.ok
4. 3kg to jednak za dużo. ostatnie 2 powtórzenia już raczej siłą rozmachu
5. allahy zaczęłam od 15kg, później zwiększyła do 20kg. II i III seria brzuszków na raty, side planka ok. 30 sek, na stronę, nie liczyłam.


dziś się już mierzyłam. fajnie, że pępek spada. nie wiem, co jest tego przyczyną, że nagle zaskoczył (ograniczyłam nabiał, jem mniej warzyw, a że był często wzdęty to zaczęłam pic kombuchę i napar z kopru)

SUPLE:: tran w tabletkach, napar z kopru włoskiego, olejek wiesiołka (1 łyżeczka), magnez, kombucha

WARZYWA sałata, kalafior, pomidory, fasolka szparagowa
PŁYNY kawa, woda, zielona herbata
DIETA::




Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
jesssstem, nie zginęłam nigdzie
zacznę od opolskiego spamu

wyjazd był po prostu...



kto nie był, bo mu się nie chciało, niech żałuje.
fajnie było zobaczyć się z użytkowniczkami, modami...Emilem (no nie wiem, czy sobie daruję fakt, że jednak go nie malowałyśmy )
trochę było mało czasu na to, żeby wszystko obejrzeć i się poznać.

Z testów udało mi się zrobić tylko pomiar równowagi. szkoda, że bf już nie, bo widzę, że miarodajny, no ale towarzystwo Anubisa na dworcu chyba mi to wynagrodziło

czuję się wybitnie rozpieszczona przez SFD. chciałabym się trochę porozwodzić nad tym jak było, ale czeka na mnie mój licencjacik. także dodam tylko parę fotek.
ale, pozwolę sobie ponarzekać na jedzenie- za mało warzyw. az biedna Czikita zaczęła skubać kwiatki &








no, a dziś zaczęłam od biegania
ok. 40 min w tym interwały docelowo 3x30/30, ale już w drugim nie dałam rady pełnych 30 s, było coś koło 25. ale nigdy się tak nie zmachałam. autentycznie, chciało mi się wymiotować.

SUPLE:: tran w tabletkach, napar z kopru włoskiego, olejek wiesiołka (1 łyżeczka), magnez, kombucha, napar z bratka, vita-plex, chela-min

WARZYWA kapusta młoda, pomidory, przecier, kalafior, ogórek, cukinia
PŁYNY kawa, woda, zielona herbata
DIETA::
włączyłam do diety proch. tylko nie wiem, ile można maksymalnie. nie to, że odczuwam taką potrzebę, bo świetnie sobie radzę bez odżywki, no ale tyle tego po tych targach mam, że na dobrą sprawę mogłabym tylko tym się żywić



łe...setny edit. nie użyłam całych 100g odżywki tylko 30, po prostu nie dopatrzyłam michy. może jeszcze uda mi się to jakoś dobić

Zmieniony przez - kebula w dniu 2014-06-03 22:15:55

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 649 Wiek 65 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 67122
włączyłam do diety proch. tylko nie wiem, ile można maksymalnie. nie to, że odczuwam taką potrzebę, bo świetnie sobie radzę bez odżywki, no ale tyle tego po tych targach mam

Teraz jest najlepszy czas żeby wszystko co potrzeba organizmowi czerpać ze świeżego żarełka, proch zachowaj na zimę. Nie popsuje się.

Pozdrawiam Darek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
jasne, z tym nie miałam problemu. ale raz, że chciałam przetestować, dwa...po powrocie moja półka świeciła pustkami . oprócz tego mam jeszcze jakieś inne dziwne produkty, ale jak znajdę czas to poszperam o nich. póki co, wiem tylko jak używąc witamin )

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Prochu możesz śmiało jedną porcję dziennie (20-30g) w zależności, jak Ci do bilansu będzie pasowało.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
DT
Ok, lubię wiedzieć ile mogę maksymalnie, ale nie mam aż tyle białka w rozkładzie żeby często sięgać po odżywkę.

na siłownie przyszłam na wściekła, bardzo wściekła. ale, o dzwio, bardzo mi to pomogło. chciałam się wyżyć, udało się. to jest jeden z nielicznych treningów po których jest mi przez chwilę niedobrze.

TRENING
Dzien 3. 
1. opuszczanie na drążku 3x10 
10/10/2+8
2. przyciąganie drążka dolnego do mostka 3x 6-8 +2 drop sety 
30kgx8+25kgx7+20kgx8/30kgx7+25kgx7+20kgx8/35kgx5+25kgx6+20kgx6
3. wznosy ramienia bokiem w odchyleniu 3x6-8 +2 drop sety 
3kgx8+2kgx11+1kgx8/3kgx8+2kgx11+1kgx5/
4. uginanie ramion ze skrętem ze sztangielkami 3x 10-12 
7kgx11/6kgx11/6kgx11
5. prostowanie ramion na wyciągu górnym 4x6-8 progres/regres 
20kgx7/20kgx6/15kgx8/20kgx7
1. bez gumy/guma/ 2 bez+8 z gumą
2. spoko, progresik
3. dalej boli ale spoko, mam nadzieję, ze nie oszukiwałam
4. ok, tylko że z regresem.
5. 15 za mało, 20kg za dużo. przy 20 kg ostatnie powtórzenia niepełne

interwały, 3 rundy 50s/70s, ale zmieniałam w ostatnim cyklu prędkość bieżni, bo nie dawałam rady

SUPLE:: tran w tabletkach, napar z kopru włoskiego, olejek wiesiołka (1 łyżeczka), magnez, kombucha, chela-min, vita-plex

WARZYWApomidory, cukinia, kalafior
PŁYNY kawa,kawa,kawa,kawa...... woda, zielona herbata
DIETA::
a tak poza tym, to jelitowo czuję się lepiej tylko nie wiem, która zmiana nawyków żywieniowych za tym stoi (ograniczenie glutenu/nabiału/soli/kombucha/wyrzucenie marchewki/mniejsze posiłki)




Zmieniony przez - kebula w dniu 2014-06-04 13:45:17

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
polecam proch z żelatyną - extra deser na kolacje
jak będziesz grzeczna i dasz fotkę w firmowym ubranku to dam przepis

Zmieniony przez - Bull w dniu 2014-06-04 15:49:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna przy zmianach nocnych

Następny temat

czikita007/DT

WHEY premium