SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Małolata/kebula/ podsumowanie str.37

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Kebula jak ty te drop sety robisz bo mam wrażenie że niepoprawnie
do suwniania po ścianie i kiwania zwieszona ręką - masz to ćwiczenie? w pozycji jak do wiosłowania kiwasz luźna reka przód tył i robisz koła po 10 kiwnięć i 5 kół w każda stronę...
dodaj ciągnięcie ręki przed sobą, czyli pod pachę zwinięty ręcznik i drugą ręką łapiesz przed sobą nadgarstek ręki z ręcznikiem i ciągniesz w dół trzymasz ok 15 sek to samo za sobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
zmniejszam ciężar i robię, tyle, powtórzeń, ile dam radę (z reguły wychodzi tyle, ile w normalnej serii). w przypadku przyciągania drążka, w seriach normalnych działam na 25-30kg, no to później w dtropsecie szybko zmniejszam o jedną sztabkę (to wychodzi 25kg) i robię maks, jak skończę znów zmniejszam o sztabkę (20kg) i znów robię maks.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ale w każdej serii tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
y...nie

po tych 3 seriach^^.
rozumiem, że to ma wyglądać tak:
Iseria właściwa -30kgx6-8
+
I dropset- 25kgx max
+
II dropset- 20kg x max

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
o to chodzi, dropest masz w każdej serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ale ze mnie blondynka. teraz to będzie kosiło. Obli, a co do tych ćwiczeń korekcyjnych to czy przy takim "wiosłowaniu" mocno kiwać tą ręką? w drugiem jeszcze do końca nie wiem, o co chodzi. to ćwiczenie jest na stojąco? nagram to wieczorem (chyba, że znasz jakiś filmik z tymi ćwiczeniami)

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie mocno, ona powinna być luźna wiec wyczujesz tu liczy sie wyciaganięcie i rozluźnienie
a drugie ćwiczenie tak, na stojąco
dość banalne o nr. 8 tu pokazuje tył
http://www.sport-sys.net/uploads/7/0/7/8/7078563/654155_orig.jpg
na przód to samo tylko ręka z przodu ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
DT
dziś miałam się nie wyrobić na trening, ale jednak poszłam. nie był to do końca dobry pomysł, bo dziś najchetniej położyłabym się pod kocykiem z kubkiem herbaty, no ale ok. jakoś poszło, powiedziałabym nawet, że przyzwoicie. do momentu interwałów
Dzien1. 
1. RDL 5x5 Rampa
20kg/30kg/40kg/50kg/60kg/65kgx2
2. ściąganie drążka górnego do klatki 4x6-8 progres/regres 
4sztabkax10/5sztabka x8/5sztabkax7/5sztabkax7
3. wiosło sztangielka w oparciu 4x6-8 regres 
20kgx8/20kgx7/17.8kgx7/15.3kgx8
4. przysiad goblet 3x 10-12 
23.5kgx12/23.5kgx12/ok.27 kgx10
5. długie wykroki chodzone 3x 10-12 na noge 
10kgx12/13.5kgx12/13.5kkgx10

1.chyba zaczzynam za nisko, ale tak mi się najłatwiej ciężar zmienia. no i nie wiem jakim cudem pchnęłam 6 serię. no nadal nie lubię tego ćwiczenia, trochę się go boję przy dużym ciężarze.
2. ok, ale zaczęłam od zbyt lekkiej sztabki
3. powinnam zaczynać od prawej ręki, bo jest słabsza
4.ok, tu się wymordowałam i nie wiem ile wzięłam w ostatniej serii
5.ok

plus całe 2 interwały 50/60
myślałam, że na tej bieżni ducha wyzionę

SUPLE:: tran w tabletkach, napar skrzypu, napar z bratka trójpolnego, olejek wiesiołka (1 łyżeczka), magnez

WARZYWA marchewka, sałata, czerwona papryka, przecier pomidorowy, zielona fasolka szparagowa
PŁYNY kawa, woda, zielona herbata
DIETA::




Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
dziś DT
we wczorajszym DNT zrobiłam rozciąganie oraz, uwaga, nadeszło @. co prawda bardzo dziwne, bo mało krwawię, ale jest.

1. wyciskanie na płaskiej 5x5 rampa 
25kg/30kg/35kg/40kgx3/40kgx3
2. wyciskanie sztangielek skos 4x8-10 regres 
13.3kgx8/13.3kgx7/10.7kgx8/9kgx8
3. wyciskanie sztangielek siedząc 4x6-8 regres 
10.7kgx7/9kgx7/8kgx8/7kgx8
4. shoulder box 3x5 
3kgx5/2kgx5/2kgx5
5. obwód na brzuch 3x 20(30sek przerwy) (allahy, odwrotne brzuszki, side plank
20kgx20, 20, nieliczone/20kgx20, 20, prawa 35sek/lewa 30sek/ 20kgx18+2/17, lewa 17sek./prawa 30sek

btw, zawsze robię mobilizację przed treningiem i rozciąganie po, ale uważam, że to taka oczywistość, ze nawet nie wspominam

1. ajć, zła jestem na siebie, bo myślałam, że pchnę do 4 powtórzeń. nawet zrobiłam dodatkową serię, ale nie, to jeszcze nie ten moment
2. było podejście do 15 kg, ale tylko podejście.
3. spoko, tylko chyba nie będę przeskakiwać z 8 na 7 kg, bo to już za lekko.
4.tu skopałam, bo zapomniałam się przygotować. wcześniej robiłam źle, a teraz zapomniałam powtórzyć ruch.
5. idealny zestaw. tylko nie wiem, jak liczyć długość utrzymanej deski. na każdy bok osobno i na każdy max?


SUPLE:: tran w tabletkach, napar skrzypu, napar z bratka trójpolnego, olejek wiesiołka (1 łyżeczka), magnez

WARZYWA marchewka, sałata, czerwona papryka, przecier pomidorowy, zielona fasolka szparagowa, szpinak
PŁYNY kawa, woda, zielona herbata
DIETA::

tabeleczka z wymiarami








Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
DT
dziś poszłam biegać. do końca nie wiem ile, bo nie mogłam przy interwałach poradzić sobie za aplikacją i często się zatrzymywałam.
interwały 3x30s/30s.

Obli, wydaje mi się, że mój brzuch jest równiez po prostu wzdęty, przez cały czas. może powinnam uzupełnić suplementację o koper włoski?

SUPLE:: tran w tabletkach, napar z bratka trójpolnego, olejek wiesiołka (1 łyżeczka), magnez

WARZYWA marchewka,a, sałata, czerwona papryka, przecier pomidorowy, zielona fasolka szparagowa, szpinak, brukselka, przecier pomidorowy
PŁYNY kawa, woda, zielona herbata
DIETA::

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna przy zmianach nocnych

Następny temat

czikita007/DT

WHEY premium