SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGA TEST - Kaizen by Hardened pods. str.90-92

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 114039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
I to obala mit ze kreatyna kreatynie nie rowna.

??
to raczej potwierdza ze kreatyna nie rowna jest kreatynie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24560
Nie, obala mit że mono to mono ( przecież i tak wiesz o co chodzi )

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
wie o co chodzi ale poprawia Rafała, że źle się wyraził

Zmieniony przez - kamsonik11 w dniu 2006-11-25 16:21:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345


Ostatni trening w tym tygodniu jest za mną. Siła znowu ostro poszła do przodu, co zobaczycie w relacji, która wrzucę jutro rano. Teraz wróciłem z bilarda i biorę się za żarcie. Wam zaś wrzucam w ramach ćwiczenia silnej woli zdjęcie czeloladek, które dostałem ostatnio od Szwajcara. Przynajmniej do świąt pozostaną nietknięte

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 285 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22466
Eeeetam, przeciez mase robisz

Zartuje, tez nie tykam zadnych slodyczy, chociaz lubie i na pewno by mi nie zaszkodzily
Zauwazylem natomiast ze od kiedy sie spialem na diete i odpuscilem slodkosci stan mojego uzebienia znacznie sie poprawil. Bylem u dentysty po roku nieobecnosci i nie mialem zadnych ubytkow (zwykle 2-3 zeby do robienia byly). Zawsze te 200zl do przodu.

Chociaz... szwajcarskie czekoladki... mmm

This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain
And a 100% reason to remember the name!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
SOBOTA

Plecy :
1. Podciąganie na drążku 10x 8x(+5kg u pasa) 8x(+12,5kg u pasa!!!)
2. Wiosłowanie sztangą w opadzie 10x65kg 8x72kg 6x77kg
3. Przyciąganie dolnego wyciągu do brzucha 10x9szt 8x10szt 8x11szt
4. Martwy 10x65kg 10x70kg 10x80kg

Barki :
1. Unoszenie hantli na boki w opadzie 10x8kg 10x8kg 8x9kg 8x9kg

Czworoboczny :
1. Szrugsy sztangą 10x75kg 10x75kg 8x80kg 8x80kg

Triceps
:
1. Wyciskanie francuskie leżąc 10x35kg 8x37kg 8x40kg
2. Wypychanie na wyciągu 8x10szt(all) 8x10szt(all)+5,0kg 6x10szt(all)+10kg!!!
3. Prostowanie ramion na wyciągu 8x10szt(all) 8x10szt(all)+5,0kg 6x10szt(all)+10kg!!!


Uwagi:
W piątek uelastyczniłem nieco swój sztywny kręgosłup odpowiednim zestawem ćwiczeń jogi i w sobotę znacznie mniej niż zwykle dawał mi się we znaki. Niestety, ta joga dała z kolei popalić barkowi. Zabiegi fizjo na razie zakończyłem (po 13 seansach). Bark doszedł do lepszego stanu, ale poniedziałkowe ćwiczenia niezmiennie po podniszczają. Musze dociągnąć do przerwy po masówce i wtedy podejmę ponowną próbę wykurowania go.

Na „+”
- siła i wytrzymałość ciągle idą ostro do przodu i nie zapowiada się na to, by to było moje ostatnie słowo
- musze dociążać kolejne maszyny, bo dostępna w nich ilość sztabek jest niewystarczająca

Na „-„
- brak


PS. Chcecie zobaczyć aktualne zdjęcie pleców "na masie"?

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2006-11-26 14:31:23

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
a jakże

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Opowiedz mi o problemach z kregoslupem.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Chcemy, chcemy...

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345


Aktualna waga = 81,4kg (+3,2kg od początku testu, +0,2kg w ciągu ostatniego tygodnia).

Stresy związane z tym zwariowanym tygodniem dały znać o sobie i przyrost masowy jest bardzo skromny. W następnym tygodniu podkręcam tempo.

dzi: dolna część pleców boleśnie drętwieje po wykonywaniu ćwiczeń takich jak martwy ciąg (stąd wynik w tym boju mocno odstaje od innych). Myślę, że to skutek małej elastyczności mego kręgosłupa i będę nad nią pracował.


PS. Brzucha podczas masówy nie ćwiczę, ale dziś zrobiłem wyjątek... podczas oglądania Borata . Zdjęcie pleców jest sprzed 10 minut i tradycyjnie bez pompowania.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L- glutamina + gainer + - (HMB)

Następny temat

Temp a białko

WHEY premium