SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGA TEST - Kaizen by Hardened pods. str.90-92

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345


Heh, to mata też jedno w kolorze, żebyśta nie pomyśleli, że wypryski koksowe tuszuję .

PS. Aż tak g.ównianie jak na tych zdjęciach nie wyglądam. Forum mi rozmazuje i "pikselozuje" zdjęcia przy ich wrzucaniu. Ktoś wie, jak tego uniknąć?

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2006-12-18 22:47:58

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wrzuc na imageshack.us i podaj w formie linkow albo lepiej w opcji 'fotka z netu".

Saib omijal system kompresji i doczekal sie kasacji zdjec.. na szczescie odzyskal je po dlugich bojach z adminem.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Wrzucam plan regeneracyjny, jakim będę się raczył w obecnym tygodniu:

WTOREK

1. Unoszenie hantli na boki 4 x 10
2. Unoszenie hantli przed siebie w siadzie 3 x 10
3. Rozpiętki na skośnej ławce 4 x 10
4. Wyciskanie na maszynie siedząc 3 x 10
5. Przyciąganie dolnego wyciągu do brzucha 3 x 12
6. Ściąganie drążka do klatki 3 x 12

PIĄTEK

1. Prostowanie na maszynie 3 x 12
2. Wykroki 3 x 12
3. Uginanie na maszynie 3 x 12
4. Wspięcia na palce siedząc/stojąc 3 x 15
5. Uginanie hantlami na przemian 3 x 10
6. Wciskanie francuskie siedząc 3 x 10


PS. Dzięki WODYN, nad tym rozwiązaniem już się zastanawiałem, ale wolałbym by zdjęcia były bezpośrednio w relacji. Kiedyś system kompresji działał lepiej...

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Smiesznie robi ten brzuch przodem nie?

Znaczy ja tez nie umiem jakby ktos pytal

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Po prostu dumnie zademonstrowałem aktualny poziom zatłuszczenia, będący zarazem dramatycznycm apelem "HELP!" skierowanym do Rafała .

A tak na serio, to zobaczysz jaka w ciągu nadchodzących tygodni zajdzie "brzuchowa" metamorfoza. Dostanie taki wycisk, że będzie wył z bólu.


everr: wiesz gdzie w Szczecinie można zrobić to wspomniane przez Ciebie "usg w ruchu ortopedyczne"?

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2006-12-19 12:45:41

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
Pięć kilo w 7 tyg. to świetny wynik, ale tego można się było spodziewać.
Poza suplami kazein-a, świetnym doradcą, oraz twoją sumiennością imho zadziałał jeszcze jeden czynnik, którego wielkiego wpływu, jako nowicjusz, jeszcze nie jesteś w stanie docenić.
Jest to tzw. "czynnik zmisiowacenia" standartowy u młodych stażem żonkosi
(Ostrzegam żądnych masy kolesi biegnących już do Urzedu Stanu Cywilnego, że w wiekszości jest to masa tłuszczowa niestety )

Z niecierpliwością czekam na druga cześć planu i życzę by wyżej wspomniany czynnik nie miał wielkiego wpływu na łatwość zbijania fatu, jakim dysponowałeś do tej pory.

pozdrawiam

PS. Tak zupełnie prywatnie:
Gdzie w Szczecinie chodziłeś na krio ?

nic na siłę - weź większy młotek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345


PS. Tak zupełnie prywatnie:
Gdzie w Szczecinie chodziłeś na krio ?


To się już bardzo niedługo wyjaśni .


Wróciłem właśnie z siłowni, po wykonaniu gejowe... - tfu! -, znaczy się regeneracyjnego treningu w 45 minut . Jestem pełen sił witalnych; wygląda na to, że ZMApm zaczęło już na mnie działać.

Dzisiaj jednak o innym. Dostałem podwyżkę i wypada to uczcić. Tym samym po kolacji rytualnie wypalę wyśmienite kubańskie cygaro, prezentowane na zdjęciu. A co!

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Z tego co sie orietuje to Hard takim nowicjuszem wcale nie jest No chyba ze chodzilo o suplementacje.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
No niezle; w slady Arniego idziemy, hę ?

Najpierw slawa w kulturystyce, pozniej filmy a na koniec to podluzne cos do fajczenia... blleeeeehh

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-20 00:29:40

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
Dzi masz prawo nie pamietać, ale ja jestem świeżo po przeczytaniu poprzedniego testu Hard-a, więc pamiętam, że "wykrywacz" na palec założył dopiero w sierpniu!
W mojej prywatnej skali jest więc oseskiem ledwie ;)

pozdrawiam

nic na siłę - weź większy młotek!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L- glutamina + gainer + - (HMB)

Następny temat

Temp a białko

WHEY premium