SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGA TEST - Kaizen by Hardened pods. str.90-92

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Eeee .. nie ... ja wygrywam na loterii w srody i w piatki i w soboty, a w Polsce za malo kasy z tego idzie. Tutaj wygrana nie jest opodatkowana...

Ale to tylko czesc planu...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
laski sa i to calkiem niezle. Sama smietanka Manchesteru na tej silce jesli o laski chodzi... laski bogatych chlopcow... oczywiscie nie wszystkie...

ok, Twoja ejakulacja jest usprawiedliwiona

Zmieniony przez - dzi w dniu 2006-12-15 16:17:31

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzi...

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
WODYN:
Ciekawe jak tlumaczysz sobie ta akcje z lodem..

Z tego co pamiętam (a prawdopodobieństwa przekręcenia przeze mnie czegokolwiek jest bliskie zeru, o czym zaświadczyć mógłby Rafał uczący się właśnie na zgrupowaniu od Matei jak skakać... cichem po flachę do monopolu ) to opowiadałeś kiedyś jak doznałeś pewnego zimowego poranka straszliwego ataku popędu. Wybiegłeś przed dom i, chcąc schłodzić interes lodem, waliłeś nim ze wszystkich sił w zmarzniętą taflę jeziora, wybijąjąc przeręble ku ucieszcze miejscowych wędkarzy. Atak minął, ale ciosy okazału się być na tyle potężne, iż zniszczyły znaczną część ukladu nerwowego Twego niegdyś najlepszego przyjaciela. Tym samym wzwód okazał sie być ostatnim. Zdesperowany narastającą - i nie mogącą znaleźć ującia - ilością testosteronu w organiźmie, postanowiłeś wykorzystać ją w celu dźwigania coraz większych ciężarów na siłowni, czemu poświęciłeś swe życie. Po cichu zaś wierzysz, że pewnego dnia, po osiągnięciu ekstremalnego poziomu ukrwienia organizmu, narząd się zregeneruje i ożyje. Nic nie pokręciłem, prawda?

laski sa i to calkiem niezle. Sama smietanka Manchesteru na tej silce jesli o laski chodzi... laski bogatych chlopcow...


Ale to chyba nie są - tfu! - Angielki? Prędzej Andzeliki .

WODYN, zamiast tutaj budować wizję podboju świata, wrzuć lepiej jakieś zdjęcie swoich pleców. Nie żebyś był w moim typie, ale chętnie zobaczyłbym jak można rozbudować plecy "na czysto".

everr:
A jesli bedzie Ci sie chcialo to odzaluj 50 zeta i zrob sobie usg ortopedyczne wtedy bankowo wiedzialbys wiecej co z barkiem.

Jakie to ma byc dokładnie zdjęcie? Zrobiłbym to zdjęcie oraz pleców i miałbym z głowy. Kasy nie żałuję, fizjo drożej wychodzi, ale jest na osiedlu . Laser chce zastosować wlaśnie fizjo - mój dobry kumplel. Ufam mu, ostatnio sam sobie bark wyleczył we własnym zakładzie.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
USG to o ktorym mowi ever to chyba ruchome ma byc.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983


i w taki sposob jak na obrazku Wodyn sie msci za kontuzje przyjaciela

dokladnie, usg w ruchu ortopedyczne, bedzie swietnie widac stan rotatorow i aparatu więzadlowo-sciegnistego. co do plecow to standard rtg, chodz Kradam mi ostatnio recznie () tlumaczyl ze dobry fizjo rozpozna co jest pacjentowi bez widzenia zdjecia. co do lasera zdanie podtrzymuje, jesli chcesz to napisz do Desira zeby to lepiej wytlumaczyl, ma wiecej do powiedzenia w tym temacie (skonczyl fizjo na am)

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Zdjecia moich plecow sa jak zjedziesz na dol. Forma z konca wakacji czy jakos tak..

https://www.sfd.pl/temat281827/

Po czym sadzisz ze sa nieczyste??


A teraz swieze zdjecie, a co mi tam..






Slabe oswietlenie(telefon wymaga sw dziennego) i troche krzywo stanalem..

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2006-12-15 18:00:44

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
WODYN: Twoje aktualne zdjęcie jest najlepsze . Szkoda, że jakość foty jest taka marna. Co do pleców, to nie sądzę, że są "nieczyste", lecz dokładnie przeciwnie. Chciałem zobaczyć do jakiego poziomu można je rozbudować bez koksu.

Masz nagrany filmik z podciągania na jednej ręce? Przy podciąganej masie 86 kilo warto byłoby to zobaczyć.

everr: rozmawiałem z fizjo o Twoich spostrzeżeniach i wygląda na to, ze dajesz porady, nie do końca orientując się o czym mówisz, gdyż:
1. Do laseru można zakładać 2 końcówki. Krótsza (ok 600 nm) jest do blizn, natomiast 900 nm nadaje się właśnie do leczenia urazów takich jak mój, zaś do blizn byłaby zupełnie nieprzydatna.
2. Napisałeś: Kradam mi ostatnio recznie () tlumaczyl ze dobry fizjo rozpozna co jest pacjentowi bez widzenia zdjecia.

Cóż, na Tobie może był to w stanie zademonstrować, ale przy mocnym rozwoju mięśni pleców niewiele zdziała fizjo bez zdjęcia rtg. Po prostu wszystko jest obudowane mięchem (u mnie jest właśnie taka sytuacja). Na wykładach fizjo są zajęcia z pomiarowania ciała i Ci, którzy muszą opomiarować (trwa to około godzinki) kogoś o rozbudowanych plecach mają przechlapane. Nawet prowadzący wykłady profesorowie mają z tym problem, bo rozbudowane mięśnie utrudniają namierzenie punktów orientacyjnych.


PS. Wróciłem niedawno z treningu i moje ciało jest jedną obolałą masą. Razem z Knifem popstrykaliśmy foty i ponagrywaliśmy filmiki. Oj, będzie co oglądać w ten weekend . Stay tune!

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2006-12-15 22:29:21

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Haha uuuuuuuuuuuuuuuu <wiwatuje>
Nie moge sie doczekac. Praze popcorn

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345


Spoko dzi. Oto zapowiedź filmiku, jaki wkrótce się tu pojawi. Stali czytelnicy domyślają się zapewne, do czego posłuży to kółko .

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L- glutamina + gainer + - (HMB)

Następny temat

Temp a białko

WHEY premium