SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGA TEST - Kaizen by Hardened pods. str.90-92

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345


Tutaj zaś dramatyczna wiadomość: kończy mi się druga, tym razem waniliowa - co być może widać na zdjęciu - i ostatnia zarazem pucha Kaizenowskiego białka. Zobaczymy na ile ta końcówka wystarczy.

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345


Ja wieczorem muszę się zadowolić białkiem, a żona sobie zaserwowała ser pleśniowy z oliwkami i orzechami włoskimi. Chyba jedynie ten wlaśnie serek ma intensywniejszy smrodek od Kaizenowskiego TT (nie będę wnikał z czego TT jest robiony, ważne by działał) .

Dziadka do orzechów nie mamy, więc do akcji musiałem wkroczyć ja i - co udokumentowałem na zdjęciu - dziadek ze mnie nienajgorszy. Orzecha o orzecha zgniata się dość łatwo, nieco trudniej jest rozgnieść w palcach tego ostatniego .

To by było na tyle, jeśli chodzi o wieczorną relację. W nogach mam bardzo konkretne zakwasy i zastanawiam się czy jutro jest sens zaaplikować na nie aeroby. Hmm, lepiej dać się nogom zregenerować, czy się przebiec; jak uważacie?

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Rozruszaj zakwasy bo bedzie gorzej.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
biegaj.
Zregeneruja sie podczas truchtu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Chociaż nie testuje supli Kaizena
to jednak chciałbym trochę się Ciebie - Rafał podpytac (głownie w sprawie treningu)), mam nadzieję że mi pomożesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6223
tak, jest nawet taki temat
tylko nie kaz mi rozpisywac calego planu treningoweg, diety i suplementacji.
Tam jest temat w ktorym odpowiadamy na pytania, ale nie wykonujemy calej pracy za Was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
nie o to chodzi
nie bede sie pytał o plan suplementacji - nie wypada to moderatorowi supli
ja Ci wyślę na maila moje zapytanie za pare min :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Kwestia biegania rozwiązała się sama. W piątek robiłem większość przysiadów i MC na prostych nogach bez używania pasa (co zwykle robię) i dziś plecy wystawiły mi rachunek . Już wczoraj sobie je jakoś naciągnąłem, leżąc na boku na podłodze przed TV, a w nocy najwyraźniej to poprawiłem, bo 2 razy ból mięśni w ich lewej części tak mnie docisnął, że musiałem się położyć na chwilę i złapać oddech. Nasmaruję je maścią rozgrzewającą wieczorem i jestem dobrej myśli, ale dziś daję organizmowi wolne.

Szkoda, że rowerka nie mam w chacie, bo pojeździć to bym mógł...

Wieczorem wrzucę aktualną wagę i parę fot, a póki co moja Pani postanowił udokumentować, że naprawdę czasem coś w kuchni robię i tym razem padło na moją mistrzowską jajecznicę na oleju PAM (naprawdę doskonale się na tym ją robi i wybornie smakuje). Pieczywo jest oczywiście żytnie .

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345


To ja w akcji.

PS. Masło wyciągam z lodówy z przyzwyczajenia .

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2007-01-07 12:25:00

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345


Tutaj zaś smakowity efekt pracy prostej jak konstrukcja cepa.
Patelnię spryskuję tłuszczem PAM, potem wrzucam pokrojoną cebulę i wędlinę skrojoną w drobną kratkę. Chwilę potem pokrojonego pomidora i 3 merdnięcia psim ogonem później dorzucam 8 jajek. Bułki wyciągam z zamrażalnika i podgrzewam w piekarniku przez 10 minut, dzięki czemu są bardziej chrupiące niż z piekarni.

Tak właśnie wygląda śniadanie mistrzów dla dwojga .


PS. To jest moje drugie śniadanie, bo z samego rana rzucam na żołądek zestaw 100g płatków owsianych z porcją WPC i 100ml chudego mleka, uzupełniony - tego dnia wyjątkowo zamiast jajek - chudym serkiem wiejskim (w 100g = 11,9g białka, 2,3g węgli, 2,5 tłuszczu).

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L- glutamina + gainer + - (HMB)

Następny temat

Temp a białko

WHEY premium