SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MEGA TEST - Kaizen by Hardened pods. str.90-92

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 113823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
wiem wiem.Totalna praca tylko i wyłącznie bicepsów.Zresztą mam "Asekurację".

Ciekaw jestem jaki jeszcze inny mit możnaby obalić

pozdro

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
Na trening ruszyłem niewyspany, lecz zdeterminowany. Wyniki po raz kolejny przerosły moje oczekiwania.


PONIEDZIAŁEK

Klatka :
1. Rozpiętki na lekkim skosie 10x17kg 8x17kg 8x17kg
2. Krzyżowanie linek wyciągu 12x5szt 10x5szt
3. Wyciskanie na maszynie siedząc 10x80kg(all)+10kg 8x80kg(all) 6x80kg(all)
4. Wyciskanie na skośnej ławce 8x75kg 8x80kg 6x85kg
5. Wyciskanie hantli głową w dół 8x27kg 8x27kg 6x27kg

Barki :
1. Wyciskanie hantli w siadzie 10x27kg 8x29kg 8x27kg 8x29kg (ból przy podnoszeniu uniemożliwił zwiększenie ciężaru)
2. Unoszenie hantli na boki 10x13kg 10x13kg 8x13kg 8x13kg

Biceps :
1. Modlitewnik 10x35kg 8x40kg 7x42kg
2. Hantle na przemian stojąc 8x19kg 8x19kg 8x19kg
3. Ściąganie linek na bramie 8x5szt 8x5szt 8x5szt


Uwagi:
Bark pieściłem rozgrzewką tak czule, jak Jackson małych murzynków i po 3 ćwiczeniach wstępnych mogłem uruchomić nieco siły przy wyciskaniu na skosie. Przy wcześniejszym wyciskaniu na maszynie siedząc próbowałem dociążyć kolejną już maszynę do kolekcji, ale sztuka się nie udała i na sam koniec konstrukcja się rozwaliła z hukiem (hak nie utrzymał podwieszonego kółka), więc próby już nie ponawiałem. Generalnie przy wyciskaniu i unoszeniu hantli w siadzie mam rezerwy, ale wyraźny ból niezmiennie przypomina, że balansuję na bardzo cienkiej linie.

Na "+":
+ dobre tempo, choć spowalniali mnie maruderzy medytujący nad ciężarami
+ znowu potężna pompa; ręce były tak nabite, że miałem problemy przy przebieraniu się
+ udało mi się dzięki solidnej rozgrzewce dać nieco popalić klacie

Na "-":
- oprócz dokuczającego barku, brak!

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Solidne ciezary to juz sa, bary i bic szczegolnie mnie podniecily

Ale maszyny jakies gejowskie tam macie na tej silowni 80kg na klate max?!

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Ja też mialem dośc duże problemy z barkiem i wiesz jak sobie poradziłem z nimi? W treningu uwzględanialem tylko dwa ćwiczenia. Wycisaknie zza karku w mniejwięcej połowie ruchu w szerokim chwycie- bark mnie przy tym nie bolał. Jedynym minusem były duże cięzary, ale jak sie okazało nie zawsze muszą one iść w parze z kontuzją. Drugim ciężarem było unoszenie ramion ze sztangietkami siędząc z idealny techniką i wolniutkim opuszczaniem. Przy takim treningu nie dość że bark nie bolał to jeszcze zaskoczył mnie swoim wzrostem

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
dzi: w wyciskaniu na barki mam jeszcze rezerwy, ale staram się nawet obecnym skromnym ciężarem aplikować porządny impuls mięśniom, poprzez powolny i dokładny ruch.

Przy klacie priorytetem jest również jej możliwie efektywne przećwiczenie. Niezależnie od kontuzji, na skosie i tak osiągnąłem życiówkę, a należy wziąć pod uwagę, że sztanga zamocowana jest na prowadnicy (tarcie dociąża podczas wykonywania ruchu) i że konstrukcja (sztanga z 2 hakami o nieznanej wadze) waży więcej, niż to obecnie kalkuluję. Korektę zrobię, jak poznam rzeczywisty ciężar haków.

Z bicepsów jestem zadowolony, ale pełnię szczęścia osiągnę dopiero, gdy na modlitewniku machnę 8 razy z obciążeniem 47kg, co powinno nastąpić za 2 tygodnie. Okazuje się, że zaawansowany stack w postaci Xpanda, który parę miesięcy temu wsuwałem, nie wytrzyma siłowego porównania ze „zwykłym mono”. To niezły przykład tego jak producenci, poprzez działania marketingowe, starają się zastąpić świetny produkt innymi o zbliżonej skuteczności, lecz kilkukrotnie droższymi. Ja przecież nie dociągnąłem jeszcze nawet do końca pierwszej puszki Creapure…

Maszyny są strasznie „gejowskie” i ogólnie jakieś niedorobione, dlatego zwykle treningi opieram na wolnych ciężarach. HES’owski sprzęt to prawdziwie niedorobione śmieci, widać, że żaden kulturysta ich nie przetestował dobrze przed wypuszczeniem na rynek. Długo mógłbym mówić o ich wadach, ale spuszczę na to litościwie kurtynę milczenia.


stranger54: jak widzisz, mój zestaw ćwiczeń na barki jest zbliżony do Twojego. Z tym, że u mnie bark najbardziej daje znać o sobie przy ćwiczeniach klaty; ekstremalny ból następował przy płaskim wyciskaniu.


Tak na marginesie: okazuje się, że zgodnie z moimi wcześniejszymi przewidywaniami, brak miarki do kreatyny jest sporym utrudnieniem, bo obliczyłem właśnie, że pierwsza puszka Creapure powinna pęknąć w niedzielę, a zostało w niej jeszcze jakieś 20% zawartości. Muszę brać bardziej czubate łyżeczki na porcje.

Zmieniony przez - Hardened w dniu 2006-11-28 10:42:29

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
pewnie dostałeś więcej żeby lepiej spuchnąć A masz też przez to taki odruch że ręce składają ci sie do tłowia i bardziej czuć trucho niz klate?

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Ja tez bralem creapure ale mi troche zabraklo. "Uczylem sie" pojemnosci lyzeczki oraz tego jak mocno "czubata" powinna byc glukozą bo uznalem gestosc za podobna a mialem 100g opakowania wiec bylo to "tylko" 20*5g

Na sprzecie HESa cwiczylem dawniej (zreszta na silowni HES w Stargardzie ) i jakos nie zauwazylem ani problemow z ciezarem ani z ksztaltem. No ale moze teraz bym zauwazyl (ale co najwyzej z ksztaltem ).

A klata tez solidny wynik ale jakos mniej mi imponuje. Gdzies czytalem ze suwnica ma 30kg ale byc moze pisales to Ty w tym temacie wiec nie wiem. No i z drugiej strony na suwnicy latwiej niz na wolnym ciezarze, wiec powiedzmy ze dodatkowy ciezar sie rekompensuje.

A co do creapure jeszcze. To byla moja pierwsza kreatyna w ogole, bralem bez transportera. Nawodnilo mnie MASAKRYCZNIE! Pierwszy tydzien mialem obiawy odwodnienia, popekane usta itd. A np u kolegi teraz sila na Cell Pumpie idzie mocniej niz po Creapure. Jesli chodzi o efekty to chyba ciezko stwierdzic, moze jakies osobiste predyspozycje sie nakladaja czy cos. Jedno czego mozna byc pewnym to to, ze produkty Kaizena sa napewno bardzo dobre jakosciowo (jesli chodzi o czystosc np), bo w USA maja naprawde bzika na punkcie odzywiania.

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1826 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12345
A masz też przez to taki odruch że ręce składają ci sie do tłowia i bardziej czuć trucho niz klate?

Tego pytania ni w ząb nie kumam.


dzi: ciekawe te nawodnienie polegające na... odwodnienu . Co do klaty, to w ostatniej serii brałbym na poziomie teraz ciężar na poziomie 107,5-110kg, ale wszystkiego widocznie mieć nie można. Może do końca masówki bark się zregeneruje i uda się przeprowadzić mały test mocy .

PS. No, dziś udało mi się wyhodować zakwasy w klacie i ramionach. Nawet kreatyna ich nie uchroniła .


Zmieniony przez - Hardened w dniu 2006-11-28 12:58:51

MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=97 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
wyobraz sobie ze patrzysz z góry na kogos robiacego klate. Jesli sztanga byBa by troszke grubsza niz jest w rzeczywistosci (poniosBa mnie fantazja) to wogóle nie powinienes widziec rak wyciskajacego bo powinny sie one ukladac pod sztanga. A mi te rece uciekaja przez ten bark w strone tulowia, tak jak bym robiB wyciskanie na triceps i nie wiem jak sobie poradzic z tym

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2749 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14835
Zmus je by Cie sluchaly

Chesz poznac sekret? Nie ma sekretu. Dzieciak byl zszokowany, ta mina sie nie zmienia. Nie wiedzial ze cala informacja
ktorej kiedykolwiek bedzie potrzebowal juz tu jest. Tu i w milionach silowni na calym swiecie. Problem w tym ze prawda
nie jest piekna. Problem w tym ze ten sekret jest nudny i nieciekawy. Sekretem jest wytrwalosc.
The Journey - Animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L- glutamina + gainer + - (HMB)

Następny temat

Temp a białko

WHEY premium