SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bajera na luzie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 131227

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
mój też :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
FighterX
VVizard89
Ja tam 1 snickersa nie odmówię nigdy po zjedzeniu pizzy / kebaba źle nie reaguję. Czasami mi się wydaję, że osoby, które starają się dobrze odżywiać "wkręcają " sobie, że jak zjedzą coś niezdrowego to od razu będzie źle i "umrą".



Po długim czasie odżywania bez chemii, Twój organizm na nią źle reaguje. Tu nie chodzi o tłuste mięso samo w sobie, czy zestaw mięso + bułka, ale o dodatki do mięsa, sosów, czy bułek które Cię niszczą, tłuszcz w którym smażone są frytki.

Powiem tak, to co rośnie w ziemi albo miało ryj jest dla Ciebie zdrowe. To co ma dodatki, których nie rozumiesz nie umiesz wymówić, chyba nie powinny znaleźć się w Twoim organizmie.

Właśnie chodziło mi o te dodatki. Znam osoby co unikają ketchupów, musztardy, sosów itd bo jak to tłumaczą "nie chcę świecić w nocy".
Można już kupić te rzeczy bez żadnych zbędnych dodatków. Jedynym minusem to będzie duża ilość cukru w składzie i ewentualnie sól.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
No tak. Znam takie osoby. Z racji tego, że jest to czasochłonne, wolę kupić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Pewnie, jak możesz zrobić lepiej zrobić, jak można kupić dobre, to się kupuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
No niestety z ogólnie pojętym odżywianiem to temat rzeka i każdy ma zapewne swoje podejście. Ja sam co jakiś czas poczituje albo jem powiedzmy średnio. Poniekąd trochę przez pracę ale sam celowo się nie ograniczam w pewnych względach.

Nauczyłem się kontrolować etykiety produktów, które kupuje ale zdaję sobie sprawę, że są pewne rzeczy, z których nie zrezygnuję


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2018-01-28 09:45:33
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Proszę proszę... jest i mocny akcent SFD w promocji crossfitu


1

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
czy taki mocny akcent to nie jestem taka pewna ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Dabbachii ma 38 lat? W życiu bym nie powiedziała. Bardzo spokojnie mówi więc ciężko mi się ogląda, ale świeżakom pewnie się przyda .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLEJNY KONKURS , ZAPRASZAMY !

Następny temat

Artykuł konkursowy, FighterX

WHEY premium