SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdis z nikim się nie liczą - szydzą, spamują...... i kwiczą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149037

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Kvrva, wiecie co, poszlam na silke, przejechalam sie na orbim i po 30 minutach wygladalam zle - mokry leb, pot leje sie strumeniem, w oczach zgroza. Rozgladam sie po sali- panie z ulozonymi fryzurami na biezniach, niespocone, niepopsuta uroda...

Jak to jest kvrva

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
one sie OPYERDALAJĄ, a Ty Madziu ZAPYERDALASZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ale wolalabym miec niezepsuta fryzure...

w ogole to wroce na silke na uni, bo ta bananowa silownia mnie przerasta

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
jesli o silownie chodzi to ja jutro bede jedna obczajac. Mam nadzieje ze spelni oczekiwania sprzetowe

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
Rozgladam sie po sali- panie z ulozonymi fryzurami na biezniach, niespocone, niepopsuta uroda...

Raz takie widziałam, ale normalnie byłam pełna podziwu, że kobita z nienaruszonym makijażem wychodziła
a ja głupi tusz wcześniej zmywam

Co do fryzury to pomyśl, że to tak jak u fryzjera - przechodzisz metamorfozę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
pewnie Maya :najwazniejszy sprzet!!!
ludziska niewazne/TY i sztanga

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
mnie tam ludziska do szczescia niepotrzebne na silce, nawet ci co tam pracuja rzadko sie przydaja. A innych cwiczacych sie albo ignoruje albo na nich prycha ze zloscia za bezsensowne blokowanie sprzetu

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
a ja głupi tusz wcześniej zmywam
tak mi się przypomniało , kiedyś poszłam na basen i pytam się brata czy jestem rozmazana(chociaż zawsze dokładanie zmywam tusz) , brat odpowiedział nie. Jak potem poszłam do szatni to okazało się , że mam pół twarzy czarną. Zapomniałam zbyć tuszu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Nie no, ja dzis tez z full makeup wskoczylam i nie splynal, bo mam dobre kosmetyki tzn. z full makeupem bo mialam spotkanie na miescie i juz mi sie nie chcialo zmywac.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

lilliwo- dziennik/redukcja

Następny temat

szybka redukcja

WHEY premium