SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdis z nikim się nie liczą - szydzą, spamują...... i kwiczą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149093

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Margot, dziurki - nienawidze. Wiec powodzenia kobieto

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
z koleżankami, to raczej szalona impreza z facetem to Ona na eleganckie imprezy z winem kolacją chadza chce jej poza tym zorganizować taką sesję fotograficzną będzie ?

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
sesja fajny pomysl

a na wszelkie imprezy tego typu polecam koreczki owocowe z alkoholem

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
uu ciekawe

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
jak szalone imprezy- to zrobić jej szaloną trasę imprezową, albo w jednym miejscu w którym macie wpływ na muzykę, jak jest otwarta na ludzi, tym bardziej, wtedy też można jej kilka "konkursów" z innymi ludźmi zorganizować,
sesja foto za***isty pomysł, tylko może zając kilka godzin, wiec musisz sprawnie ogarnąć i to na samym początku- szykujecie się do zdjęć, zwłaszcza jak tematyczne jakieś, a potem w miasto po przygodę,

jak chcesz to napisz na priva, mogę ci podesłać pomysły które u mnie i kilku innych kumpel były ;)
a sesja super, mi tego brakuje z mojego panieńskiego, za***istych zdjęć, bo powychodziły tak jak temat, a temat miałam "dziewczęta z burdelu i burdel mama", najfajniej było jak o 2 w nocy panowie z policji przyjechali i koleżanka przebrana za panią lekkich obyczajów tłumaczyła im że my w cale nie z tej profesji

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 753 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8894
mi Margot na panieńskim ogarnęła i gołego Bruca Willisa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571


oki Małgorzato, już piszę

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
a jakie latwe do przyrzadzenia: kupujesz owoce w puszkach, jakie lubisz, odlewasz zalewe do dzbanka, do puszek do owocow wlewasz wodke albo rum i zostawiasz na noc w lodowce. Do tego kroisz w kawalki kiwi i arbuz (ich nie moczysz w alko bo straca kolor) i nadziewasz owocki na patyczki jak koreczki. Wersja dla leniwych: zmieszac w misce jak salatke, zezra i tak. Wtedy jesli uzylas rumu to mozesz dosypac rodzynki "dla slodkosci"

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
nice

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1551
Hubert81 Mi średnio co 5 klient płaci w terminie, do reszty już wysyłam z systemu upomnienie i informację o odsetkach, bo już nie chce mi się dzwonić i jak ten buc poniżać się i znowu prosić o należności.

łojezu, to bylo kilkanaście stron temu, przeglądarka mi nie wzięła i nie odświeżyła :(

Zmieniony przez - stara_rura w dniu 2011-06-28 10:24:27
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

lilliwo- dziennik/redukcja

Następny temat

szybka redukcja

WHEY premium