SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdis z nikim się nie liczą - szydzą, spamują...... i kwiczą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149094

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
i tu masz racje!!

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Racja Bo o dobrego chvja jest naprawde ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
igon, kto?

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Jesli wiecie co mam na myśli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
nigdy nie chciałam się spotykać z grzecznymi chłopcami, którzy może i by nieba przychylili, zawsze lepiej spędzało się czas z takimi, którzy mieli ten, za przeproszeniem, skurvielski błysk w oku

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jak mi niedawno laska powiedziała że wyglądam sympatycznie o mało się piwem nie zakrztusiłem
Zaintrygowała mnie


Ale trening zrobiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Julio, poruszasz bardzo złożony temat. Jeśli tego o czym piszesz jest w gościu zdecydowana przewaga, to moze jest i fajnie/interesująco, ale dzieci z nim nie wychowasz, a i prawdziwego bezpieczeństwa nie zaznasz. Chodzi o to żeby był zayebisty mix różnych cech w odpowiednich proporcjach. Zresztą tak mi się wydaje, bo kobietą nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
A ja trafilam na ksiecia z bajki Tylko jak go pocaluje to pewnie zmieni sie w zabe

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
julia no ty masz racje
wiem to po mojej kobiecie,nie wiem co ona te trzy lata temu we mnie widziala!!

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Taaak! Eliasz, jestem tego świadoma, do niedawna miałam takiego mixa, niestety miał jedną złą rzecz nie do przejścia
Jestem już coraz starsza i dlatego młodzieńcze zachwyty złymi chłopcami to tylko platonicznie

Najfajniejsze są mixy - facet, przy którym można czuć się bezpiecznie a jednocześnie pić ruskiego szampana na ostatnim piętrze katowickiego wieżowca

Magda, dlatego najlepiej umawiać się z żabami, może któryś zamieni się w księcia

Zmieniony przez - julia_ w dniu 2011-07-09 20:47:56

Juliette has a gun

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

lilliwo- dziennik/redukcja

Następny temat

szybka redukcja

WHEY premium