SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdis z nikim się nie liczą - szydzą, spamują...... i kwiczą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149083

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
a chleb robicie w piekarniku czy w maszynce do chleba?

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
patrz Kieszko, jednak nie jest ze mnie taka dobra kucharka

Nie przejmuj sie. Możemy się razem pouczyć


A chleb narpiew musi ostygnąć! Wiem, bo chleb akurat piekłem na zajęciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Ja w piekarniku. Nie mam takiego urządzenia, a poza tym za dużo ich robię jednocześnie. Zawsze cały piekarnik mam zajęty (no ale jeden prąd) Więc wychodzi mi 6 blaszek a potem sobie mrożę

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam nadzieję Oveja. bo naprawdę długo go piekłam. i będzie wstyd na całego, jak się okaże, że go zrypałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
no matka sie dorobila ostatnio maszynki do chleba wiec sobie wykorzystam poki bede w Polsce.

Najlepsze ze jak w Polsce prace dostane to pewnie jej maszynke i tak zabiore, bo ona ma kupuje a potem w ogole nie uzywa takich rzeczy

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Ja też mam nadzieję, bo jeszcze będzie na mnie
Ale powinno być ok. Mój pierwszy wyrósł minimalnie niższy, ale tak to w smaku jak zawsze.
W przyszły weekend będę piekła to może sobie właśnie zjem, bo nie jadłam już tyyyyle czasu. A jak już mam jeść to koniecznie świeży i chrupiący. Niech rodzina je mrożone

Maja, u mnie to samo. Nawet nie ma już gdzie takich sprzętów trzymać. Jakieś gofrownice, tostery i inne duperele, a prawda jest taka, że nie używa się tego zbyt często

Zmieniony przez - Oveja w dniu 2011-07-04 16:11:47

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
dopiero teraz zobaczyłam zmianę nazwy tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
jedna literka a jaka duza roznica

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
wyobrażam sobie wszystkie Lejdis w rzędzie i na raz: kkkłłłłłiiiiiiii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
ahahahahahahahaha sobie to zwizualizowałam ahahahahahahahahahahaha słodziachne to
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

lilliwo- dziennik/redukcja

Następny temat

szybka redukcja

WHEY premium