SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdis z nikim się nie liczą - szydzą, spamują...... i kwiczą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149089

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Do piwa czy grilla? Odchudzam się więc ograniczam słodycze do 3 x week

Nawet aero robię po siłowym

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-07-09 13:11:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
Julia...do Pl lecę , rok mnie tam nie było, wolałabym gdzie indziej ale mama mi marudzi . Za duzych planów to ja nie mam . Rodzinkę odwiedzić , nad morze skoczę na pewno na jakąś imprezę no i tyłek opalić .
A z tabletkami uważaj , uzależniają bardzo .Trzyamm kciuki za Twoją formę , zarówno psychiczną i fizyczną . Chyba ubiorę dzisiaj czerwoną kieckę żeby podbudować swoją psychiczną formę :D

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
hehhe , ja lubię patrzeć jak wielcy faceci robią aeroby . No micha mi się cieszy jak kręcą na rowerku tymi grubymi nózkami i pocą jakby nie wiadomo co robili ;)
Hubert , jaki aero robisz ???

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ja nie jestem wielki.

Aero robię na ergometrze. Rowerek nie daje takich możliwości bo aero dla mnie to tętno rzędu 170 bpm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nie jestem wielki.
ostatnio się 'kłóciłeś' o fitnessową sylwetkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
no , malutki jesteś ;) nie wyróżniasz się w ogóle.

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mieszczę sie w standardach fitnessowych

Chcę się zmieścić w sierpniu w kategorii 90 kg więc jeżeli nie wyjdę powyżej 93-94 kg to bez problemu zrzucę przed zawodami samym odwodnieniem i odstawieniem ww na dzien przed.

A że kocham jeść i głodny staję się drażliwy to nie mam zamiaru ciąć kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
Hubert , jakie zawody ??? debiuty ??:D

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pffffffffffff


Zawody SFD w wyciskaniu leżąc. Prężenie się w slipkach i wysmarowany olejkiem przed jakimiś dziadami to nie dla mnie

Poza tym gdzie ja i redukcja

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2011-07-09 14:04:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawody SFD w wyciskaniu leżąc.
oo, widzialam kiedys zdjecia u zouzy z tej imprezy i na facebooku tez cos kiedys mi mignelo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

lilliwo- dziennik/redukcja

Następny temat

szybka redukcja

WHEY premium