SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdis z nikim się nie liczą - szydzą, spamują...... i kwiczą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149087

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Betko

I reszto pięknych pań również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
oo Betka!, a masz juz jakis hotel zarezerwowany?
bo to moje - uwaga - pierwsze takie wakacje... na urlopy zawsze latalam do Polski... no raz bylam 4 dni na Ibizie ale wszystko bylo zalatwione przez kogos innego

i z organizacja u mnie cinko... nie wiem co gdzie i jak szukac, znajomi mi mowia ze lepiej i taniej na wlasna reke niz biura podrozy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
tęskniłam

Monia, a mam ale nie hotel, zaraz napiszę Ci może jakieś namiary, jak znajdę. ale polecić jeszcze nie mogę

Zmieniony przez - Betkaa w dniu 2011-07-05 09:56:13

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 5856 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54638
jeden z plusów konkursu - moge robić męskie pompki

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_DT/Lejjla-t988136.html

"Mięśnie są pojętne jak woły robocze.Jeśli ostrożnie,krok po kroku,
zwiększa się obciążenie,uczą się je znosić."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
Betka ja zrobie moze ze 4 meskie zwykle, wlasnie dlatego biore udzial moze cos sie polepszy...

Martus, rozumiem ze przy wiekszych ilosciach bedzie mozna juz na podwyzszeniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kto tu bluźni o podwyższeniach?

Nu-nu-nu Przerwy mogą być, robimy aż zrobimy, ale pompki mają być porządne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
Monia, to, gdzie ja mam rezerwację, zwie się Apartamentos AO430. Nam zależało, żeby była jakaś pseudo-kuchnia, żeby sobie zrobić jedzonko samemu. nio i blisko centrum

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
Betka nie pomyslalam o tej kuchni...


Marta - wiedzialam zeby sie nie pytac
cos bluznie ostatnio za duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1635 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19571
ja bardzo lubię hiszpańską kuchnię, ale nie chcę też zbankrutować i jeść niezgodnie z dietką

Martunia, Ty i te Twoje "nu-nu-nu"

The Journey of a Thousand Miles begins with a Single Step...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3248 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41520
ja sie najbardziej obawiam o jedno... ze znow bede musiala sie upic zeby wyjsc w bikini na plaze.... nie wiem skad mi sie to wzielo ale straszna mam traume...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

lilliwo- dziennik/redukcja

Następny temat

szybka redukcja

WHEY premium