SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdis z nikim się nie liczą - szydzą, spamują...... i kwiczą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149054

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
dzięki Marta a to tym większa zagwozdka bo zdjęcia to jedno a wysiłki, samozaparcie to drugie no i siła i postęp, potrzebne by były kategorie, jak tyle uczestniczek <żart> do kiedy trzeba sie określić (koniec głosowania?)?

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
zgadzam sie z yosis - jak porownac samozaparcie kontuzjowanej Mileny z samozaparciem Filonki startujacej w konkursie dla nie-poczatkujacych... decyzja bedzie ciezka

ja tez chcialabym znac limit czasowy na glosowanie?

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniec tygodnia. Dokładniej podamy Wam termin jutro, jak obli wróci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Ja zagłosuję później, bo coś mi mówi, że pewna Pani, która jeszcze podsumowania nie dała, może namieszać w konkurencji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
oj...jak mam wpisać ilość alkoholu wczoraj skoro nie da się tych ilości nawet policzyć . 4 lampki wina , 2 mojito ...wracałam na boso bo nie dałam rady w 12cm szpilach :D

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Selene nie miał Cię kto na rękach zanieść?


Dbry w to paskudne deszczowe południe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Selene, a mówiłąś, że ekonomiczna jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
wystarczy że niósł mi moje buty, kurtkę i torebkę :D

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
We Wrocławiu co druga panna latem wraca ze szpilkami w garści. W dodatku cały rynek wyłożony kostka brukową... Co bardziej roztropne zabierały w torebce cichobiegi na zmianę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
no ja zapomniałam swoich cichobiegów bo ktoś mi się na kawę wprosił jak się szykowałam na imprę .Będę umierać , niebyłam tak wcięta chyba z rok ;(

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

lilliwo- dziennik/redukcja

Następny temat

szybka redukcja

WHEY premium