SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lejdis z nikim się nie liczą - szydzą, spamują...... i kwiczą

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149036

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
4nn, mi sie marzy zalapac na jakis uniwerek i robic konkretne badania polaczone z terapia (kasa oczywiscie to jakis grant z Unii) - jak bede szukac terapeuty to sie do ciebie zglosze

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1407 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8240
jak bede szukac terapeuty to sie do ciebie zglosze
to ja już też zaklepuję miejsce w kolejce i spadam bo młody mnie ugryzł właśnie w nogę, chyba domaga sie więcej uwagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 863 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42841
wpadłam do Was przelotem - znowu po motywację do pracy, ostatnio podziałało

asika20 - you've got mail
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
jak mi sie nie chce pracowac, ostatni dzien a ja mam takiego lenia, juz sie w swojej glowie widze u kosmetyczki... 422 minuty pracy

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Eee... ja się do leczenia ludzi nie nadaję Powołanie mi się gdzieś zgubiło po drodze

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215


"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5043
Ale za to odczuwam potrzebę znacznego obniżania poziomu BF u pań w dziale
Ja na to obniżanie bardzo chętna bo jestem z Wami od kwietnia a żadnych efektów i nawet do mnie Martuś nie zaglądasz a może mi baciora potrzeba!

Zmieniony przez - anik123 w dniu 2011-07-05 11:44:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1449 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13082
Zazdroszczę Wam tego urlopu, ja jeszcze miesiąć muszę odpracować zanim będzie mi dane góry pooglądać ;)

A woman is like a tea bag. You never know how strong she is until she gets into hot water.

http://www.sfd.pl/W_poszukiwaniu_zaginionej_talii__k_rol_k-t764731-s17.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Mi się nie zapowiada urlop w tym roku

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Witam znad porannej kawy

4nn, bestia hahahah
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

lilliwo- dziennik/redukcja

Następny temat

szybka redukcja

WHEY premium