SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies rządzą, Ladies radzą, Ladies nigdy Cie nie zdradzą! SPAM vol. 5 %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138102

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1551
wrong ta druga mam wrażenie że biodra poszerza, a pierwsza wypasik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
Kasia, ja mialam z krwia z nosa problemy kilka lat temu. Okazalo sie ze suche powietrze mi szkodzi i powinnam stosowac nawilzacze. Warto sie przejsc do laryngologa, mi jakims plynem nos od srodka wysmarowala i od tego czasu luzior (wypalilo cholerstwo czy cus)...

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1551
Maya o dzięki za odpowiedź. Czyli to pewnie przypadek, że akurat w okresie ćwiczebno-dietowym się pojawiło. A szkoda, należe do ludzi, którzy uwielbiają wymówki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
czy krew w nosie przez jakieś 3 tyg może być sygnałem organizmu, że wolał big maci, frytki i galaretki w czekoladzie zamiast kaszy gryczanej i wołowiny, czy raczej szukać przyczyny gdzie indziej? :)

może być że zmiana diety, u mnie sie to dość regularnie pojawia, wystarczy, że zmienię ilość kcal (działa w dwie strony - i na plus, i na minus)
plus, jak regularnie dostawałam po nosie na treningach

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1551
Lady M muszę jeszcze w takim razie pogadać z facetem czy mnie w nocy nie okłada ;) Dzięki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Wrong ale ten sklep to ma dawno male rozmiary wykupione co patrze na sukienke to juz 8 i 10 nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Magda, jeśli interesuje Cię męska opinia to IMO ta niebieska bije na wszystko pierwszą

Ann, no u mnie marnowanie 1,5h prawie na dojazd w jedną stronę na uczelnie to normalka, więc nie narezkaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Kieszko, czerwona, nie niebieska, wezme Twoja opinie pod uwage.

Iza- przeca ja 10 lub 12, to dla mnie, a nie dla Ciebie

Biodra akurat to ja musze poszerzac, wiec spoko.

Dobra, biore obie i chuy.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 590 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9122
Wrong jedynka świetna i super kolor i jak ktoś wysoki tak jak Ty to będzie pięknie wyglądać i Obli też w tej widzę druga też ujdzie ale mogłaby być krótszaTo takie moje skromne zdanie

stara_rurateż mam problem z krwią w nosie od jakiś 2 tyg. ale wydaje mi się że to przemęczenie i ostre tren. ale kalorie też obniżyłam, więc może to też się przyczyniło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ke? a dlaczego wymiary mamy podobne
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skok kalorii podczas restrykcyjnej diety

Następny temat

dieta Paleo

WHEY premium