SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies rządzą, Ladies radzą, Ladies nigdy Cie nie zdradzą! SPAM vol. 5 %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138256

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1256 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4956
NO i tak ma byc!!!!!!
wale do klubu,zobacze ile dziewczyny pochudly ,bo mialem 2tyg.wakacji i wizyte u pana prokuratora

Zmieniony przez - igon8 w dniu 2011-06-11 14:48:29

slonce mnie laduje!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
ja nie dam rady iść na siłownie 6 dzień pod rząd . Wczoraj ledwo doszłam z pracy na siłownię , przysiady i MC tak mnie sponiewierały że ledwo się dzisiaj poruszam , aeroby tylko 15 minut bo musiałam biec do sklepu zanim zamkną . Powinnam te aeroby zrobić dzisiaj ale tak mnie dupsko i uda bolą że nie chcę przeginać .

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
a ja dochodzę do siebie po jakiś dziwnych bólach pleców wczoraj, myślałam już że wyciągne kopyta
aa no i może trochę późno...ale podoba mi się ten tytuł taki pocieszający

Zmieniony przez - asika20 w dniu 2011-06-11 14:59:24

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
plecy to zabawa , ja rok stękałam, dlatego zminimalizowałm aktywność do chodzenia po górach . Miałam prześwietlenie , rezonans ...wszystko wyszło ok , a lekarz mi dał tabletki przeciwbólowe . Chodziłam w Norge do kręglarza , ten mnie wykręcał 3 razy i powiedział że mi nie pomoże , mam wzmacniać mięśnie przygręgosłupowe . fizjoterapeata powiedział ,że mam z jednej strony jakiś mały mięsień przygręgosłupowy bardziej napięty niż z drugiej strony i dlatego mnie boli . zmieniłam pracę i nie boli . Chyba , że siedzę długo przy kompie..
Także uważaj , bo jak kręgosłup nawali to już nic nie pomoże .

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wklejam dla Alexis



The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Acha ta Madonna

asia zyjesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
fajne show, nawet spiewane z playbacku
Iza żyję, ale osłabiona sie czuję, powiem że nawet jako oddychać mi ciężko :/

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
Asika..trzymaj się...kurcze , no nie ma tutaj żadnych ikonek przytulasków ???

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
dzięki dzięki, odczuwam wasze duchowe wsparcie <przytulanko>

impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1850
hehhe...omg ;) chyba muszę napisać do szefa o jakieś bardziej kobiece emotki :D te jakieś szczerbate i poobijane są , nie mogę się przyzwyczaić , hiihi :D

Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skok kalorii podczas restrykcyjnej diety

Następny temat

dieta Paleo

WHEY premium