SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies rządzą, Ladies radzą, Ladies nigdy Cie nie zdradzą! SPAM vol. 5 %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138033

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
rozumiem frustracje

a ile dalas za wizyte u endokrynologa?

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
julio szczerze Cię rozumie, bo wkur....się tym samym parę dni temuteż ni mam urlopu a tak bym chciaaaaałaaaaaaaaaaaa także łączę się z Tobą w bólu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
a ja sie nie mam w co ubrac

Julia, moze jeszcze przyjada

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
a ja zgubilam jedną rękawicę i co ja mam zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Maya, 150zł za jedną wizytę
Rally, masakra z tą dorosłością, kiedyś to bym po prostu do szkoły nie poszła a teraz jakieś urlopy, foch
Magdaleno, tą myślą się karmię, ostatnio byli drugi raz, może się uda

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Dorosłość jest straszna....pierwszy raz nie spędzę wakacji nigdzienie wyjadę na dłużej niż na 2 dni,....a mój luby stwierdził, że kończy studia i robi sobei wakacje marzeń...więc on będzie jeździł do bólu a ja będę odbębniać kolejne godziny w pracy ;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Ja już od 6 lat tylko urlopowo, wprawdzie jeżdżę gdzieś co roku, ale to nie to samo, kiedy człowiek w połowie urlopu zaczyna myśleć, że trzeba znów do roboty wracać. Chcę mieć znowu naście lat ;-(

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
hehe, mój urlop na pisanie mgr przeznaczyłamdo dupy tak.....też chcę, choćby o rok się cofnąća teraz już lepiej nei będzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
a ja wlasnie szukam czegos fajnego z ofert last minute

pierwsze wakacje od 7miu lat!!!

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Dla mnie urlop w tym roku to będzie kilka weekendowych wyjazdów nad jezioro czy w góry... Może raz na dłużej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skok kalorii podczas restrykcyjnej diety

Następny temat

dieta Paleo

WHEY premium