SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ladies rządzą, Ladies radzą, Ladies nigdy Cie nie zdradzą! SPAM vol. 5 %-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 137474

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
a dasz soga?

Twoj tez widzialam, masz podobna sylwetke do mojej. Nie wiem czy Cie nie obrazam

Zapomnialam o najbardziej istotnej sprawie- wyprzedaze. W UK wyprzedaz to wyprzedaz, najlepsze rzeczy przecenione o 50% i wiecej i mozna sie w markowych rzeczach obkupic, ja glupia wywalilam ponad 300 zeta na glupia bluzke od stefanela. ale tego,widac nudzilam sie tego dnia

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eee najlepszy tyłek sfd mi to mówi to wiesz :D Co tu się obrażać ;)

A nie umiem dawać sogów! jak powiesz co i jak to dam ;)

właśnie wyprzedaże. Ah ah. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
W prawym dolnym roku---> kliknij na moim wypowiedzi 'Przyznaj SOG'. Zbieram do specjalisty

Komplement rozjasnil moj ponury dzien. Patrzylam na dol plecow, u Ciebie troche talia niewyrazna, ale ja sie troche z tym uporalam przy pomocy MC. Ale ogolnie sylwetka bardzo spoko, szczupla, dlugie nogi, jest dobrze

Zmieniony przez - wrong w dniu 2011-06-14 17:03:53

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Moje początki? ale wstyd

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Wez Anka, Ty nie pyedolilas jak potluczona, a ja tak

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrong dałam :) No niewyraźna bo się spasłam, ale i tak pozbyłam się trochę z tamtych rejonów :)

4nn ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Było, minęło

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Dzieki, ale nie wszedl

Ja nie mialam nic zlego na mysli, to taka budowa raczej. Ale napisalam Ci - wg mnie to blogoslawienstwo, wbrew temu co rozne opasle niewiasty twierdza, bo wysoka smukla sylwetka lepiej sie broni jak sie tyje.

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiem, wiem. Nie odebrałam tego jako coś złego :) Poza tym ja i tak uważam, że nie jest źle. Ale jednak tę górę chciałabym trochę wyszczuplić. Obli mi bardzo pomogła mówiąc o tym kortyzolu i naprowadzając na odpowiedni rozkład btw.
pamiętam jak kiedyś tak jadłam to waga zleciała mi do 62kg poleciały obwody i miałam chude plecki :D
jak tylko dojde do siebie po tych durnych antybiotykach to zaczne znów ćwiczyć, bo teraz nie miałam siły, a wczorej kibel cały dzień )

4nn ej ale pamiętam też jak awansowałaś :D na zielonego ;> :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ta ta ta, Izy sluchaj, ja bylam na protokole kortyzolowym, jestem prototypem i zeszlo mi w miesiac chyba 1.5cm a zarlam jak swinia. jak to ja

oberwie mi sie za te pyerdolenie, mam robote...

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Skok kalorii podczas restrykcyjnej diety

Następny temat

dieta Paleo

WHEY premium